گیلانیان
سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ Tuesday, 25 February , 2020
ژانویه 20, 2020 کد خبر : 76838 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان :

پست مسکن مهر آستارا قبل از پیک بار ۹۹ به بهره برداری می‌رسد

پست مسکن مهر آستارا قبل از پیک بار ۹۹ به بهره برداری می‌رسد

گیلانیان : مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: پست ۶۳.۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا تا قبل از پیک بار سال ۹۹ برق دار و آماده بهره برداری می‌شود.

عظیم بلبل آبادی گفت : پست ۶۳.۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا با ظرفیت ۸۰ مگا ولت آمپر با هدف تأمین انرژی برق مطمئن و پایدار شهر آستارا تا قبل از پیک بار سال ۹۹ برق دار و آماده بهره برداری می‌شود.

بلبل آبادی با بیان اینکه تمامی تجهیزات، فونداسیون‌ها و ساختمان کنترل این پست در داخل سازه مسقف سوله ای قرار گرفته است، گفت: به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی تجهیزات و تأسیسات پست و همچنین در راستای معماری شهری و زیباسازی، تمامی تجهیزات، فونداسیون‌ها و ساختمان کنترل این پست در داخل سازه مسقف سوله ای قرار گرفته است.

وی افزود: با توجه قرار گرفتن این پست در منطقه مسکونی و به منظور جلوگیری از آلودگی صوتی و جهت رفاه و آسایش شهروندان محترم از ترانس‌های بی صدای ساخت داخل کشور در این پست استفاده شده است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان در خصوص مشخصات فنی پست گفت: این پست دارای ۱۲ فیدر خروجی، ۲ فیدر ترانس، یک فیدر کوپلر و ۶ فیدر خازنی در مجموع به ظرفیت ۱۴.۴ مگاوار در سطح ولتاژ ۲۰ کیلوولت می‌باشد.

گفتنی است که این پست در زمینی به مساحت ۵۷۷۶ مترمربع احداث می‌شود و سیستم کنترلی آن از نوع معمولی است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*