گیلانیان
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 31 May , 2020
نوامبر 3, 2019 کد خبر : 75711 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

روابط عمومی برق منطقه ای گیلان:

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت سیار جدید اسالم به بهره برداری رسید

پست ۶۳/۲۰ کیلوولت سیار جدید اسالم به بهره برداری رسید

گیلانیان : پست ۶۳/۲۰ کیلوولت سیار جدید اسالم با حضور سردار مطیعی معاون پدافند غیر عامل کشور با هدف افزایش ظرفیت، بالابردن ضریب اطمینان و پایداری شبکه به بهره برداری رسید.

با حضور سردار محمدعلی مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور، پروژه پست سیار جدید اسالم با سطح ولتاژ ۶۳/۲۰ کیلوولت با ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر و با هدف تقویت ولتاژ منطقه اسالم و حومه و جلوگیری از بارگذاری بیش از حد پست های مجاور به بهره برداری رسید

پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت سیار جدید اسالم در راستای شناسایی، امکان‌سنجی و ارائه الگو به ‌منظور جابجایی تجهیزات در جهت بهره‌وری اقتصادی و با هدف افزایش ظرفیت، بالابردن ضریب اطمینان و پایداری شبکه و اصلاح افت ولتاژ به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی این پروژه از اردیبهشت ماه امسال در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در روستای قندی سرای شهرستان اسالم توسط پیمانکاران بومی استان گیلان آغاز شد و در مدت ۴ ماه احداث شد. این پست دارای یک فیدر ورودی، ۳ فیدر خروجی ۲۰ کیلوولت با سیستم کنترل سنتی می باشد.

گفتنی است که این طرح با استفاده صد در صدی از تجهیزات ساخت داخل اجرا شده است و با بهره برداری از این پست، ۱۵ مگاولت آمپر به ظرفیت شبکه فوق توزیع استان گیلان افزوده شد. همچنین با برق‌دار شدن این پست، مشکل افت ولتاژ برق منطقه در زمان پیک مصرف در تابستان، حداقل تا دو سال آینده مرتفع خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم