گیلانیان
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ Friday, 23 October , 2020
فوریه 2, 2015 کد خبر : 33753 خبر ها

عضو شورای اسلامی شهر رشت:

بیانیه باقری چیست و چرا می خواهد افشاگری نماید!؟

بیانیه باقری چیست و چرا می خواهد افشاگری نماید!؟

گیلانیان : پشت پرده انتخاب شهردار رشت چه اتفاقی افتاد که باعث اعتراض شدید و صدور بیانیه شدید الحن محمود باقری خطیبانی ، نایب رئییس شورای اسلامی شهر رشت شد ؟؟ فعلا قضاوت زود است باید با گزارش خزر آنلاین باید منتظر حوادث آینده ماند

هنوز ساعاتی از انتخاب شهردار رشت نگذشته که پس لرزه های این انتخاب شروع شده است. پس لرزه هایی از جنس افشاگری! گویا روزهای پرالتهابی در انتظار شورانشینان است!

 پس از هشتاد و دومین جلسه علنی شورای شهر رشت، که دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد که پس از انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار، چند تن از اعضای شورای شهر شدیداً به این انتخاب اعتراض کردند.

محمود باقری خطیبانی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با گلایه از انتخاب محمدعلی ثابت قدم به عنوان شهردار، گفت: ” عدم ثبات رای برخی از اعضای شورای واقعاً تاسف بر انگیز است. برخی از اعضاء قول داده بودند که به آقای اوسط مقدم رای بدهند، که پای حرف شان ماندند، برخی نیز قول داده بودند که به مسعود کاظمی رای بدهند، اما پای حرف خود نماندند و این عدم ثبات رای واقعاً تاسف برانگیز است.”

نائب رییس شورای شهر رشت در ادامه به ماجرای پشت پرده انتخابات برگزار شده اشاره کرد و اظهار داشت: ” این رای گیری داستان پشت پرده ای دارد که در نطق پیش از دستور جلسه آتی شورای شهر، به افشای آن خواهم پرداخت.”

محمود باقری خطیبانی ادامه داد: “برای روشن شدن افکار عمومی و اینکه شهروندان رشت بدانند در پشت پرده شورای شهر رشت چه می گذرد، خواهم گفت که شب قبل از انتخاب شهردار در خیابان ۱۹۲ گلسار چه جلسه ای برگزار شد و چه اتفاقاتی در آن افتاد و چه معاملاتی صورت پذیرفت.”

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: “در جلسه آتی شورا اسناد و مدارکی ارایه خواهم داد که متن اولیه ایرادات و اشکالاتی را که فرمانداری به صورتجلسه انتخاب شهردار رشت می گرفت را یکی از اعضای شورای شهر در کمیسیون ماده صد برای آنها می نوشت و خواهم گفت که ماجرای زمین میدان تره بار، آزادی و آلوده شدن شورای سوم توسط چه کسانی و چگونه صورت پذیرفت.”

 نابودگر سوم، میدان دار چهارم!!!

 به شورای چهارم باید دست مریزاد گفت! باوجود نقش موثر شهردار دوره سوم در فروپاشی ساختار اداری و روانی شهرداری رشت و علیرغم توجیهات برخی بزرگان و دلسوزان مبنی بر پرهیز از مراوده با چنین شخصی، بعضی از اعضای شورای شهر رشت، مشابه دوره سوم در یک نشست پس از نیمه شب با مراودات نا مشخص که بی شباهت به دوره سوم نمی باشد، بر روی فردی توافق نمودند که مدعی است دکترای شهرسازی دارد و از قضا خود یکی از سازندگان در سطح شهر رشت می باشد!

  حال سوال اینجاست چنین فردی اینبار با چه وعده هایی به اعضای شورا چهارم بر سر کار آمده است؟!

 اکنون می توان حدس زد چه اتفاقات پشت پرده ای در دقیقه ۹۰ افتاده است که گروهی که مخالفین دیروز بودند، امروز موافق او گردیده و به وی رای دادند!

ما در اینجا و در پیشگاه خداوند حکیم به مردم شریف رشت قول می دهیم که نگذاریم کسانی که دستشان آلوده به منافع و منابع عمومی بوده است و همواره با سوار شدن بر موج هرج و مرج و نا آرامی جیب خود و دوستان خود را پر نموده و فقط و فقط به منافع مالی و… خویش می اندیشند بار دیگر هدایت کشتی بحران زده را در دست بگیرند و ملوان نا کجا آباد این ویرانه باشند!

هرچند که در این راه نا ملایماتی وجود دارد. ناملایماتی که از همان ساعات اولیه انتخاب شهردار و با تهدید تلفنی بنده توسط یکی از اعضای شورای شهر آغاز شده است و خدا میداند که به کجا ختم خواهد شد… 

                                                                                                                                        محمود باقری خطیبانی

                                                                                                                            عضو شورای اسلامی کلانشهر رشت

 

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

در دیدار فرمانده سپاه و انتظامی گیلان تأکید شد:

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا :

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟