گیلانیان
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ Friday, 23 April , 2021
فوریه 22, 2021 کد خبر : 81279 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده انتظامی گیلان :

پلیس با ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی قاطعانه برخورد می‌کند

پلیس با ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی قاطعانه برخورد می‌کند

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه دفاع از ارزش‌های انقلاب از اولویت‌های پلیس است، گفت: پلیس با ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی قاطعانه برخورد خواهد کرد.

سردار عزیزالله ملکی عصر دوشنبه در دیدار با امام جمعه شفت با اشاره به تعامل مسئولان با نیروی انتظامی در این شهرستان، اظهار کرد: همکاری و تعامل با ائمه جمعه و تمامی دلسوزان نظام در دستور کار فرماندهان انتظامی قرار دارد.

سردار ملکی با اشاره به اولویت‌های ۹ گانه ناجا، تصریح کرد: دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی برای ناجا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و برخورد با ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در جامعه از اولویت‌های اصلی پلیس است.

وی ادامه داد: مأموران نیروی انتظامی سربازان ولایت هستند و با تفکر و روحیه انقلابی در تأمین و برقراری نظم و امنیت در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

امنیت اتفاقی به دست نخواهد آمد

امام جمعه شفت نیز در دیدار با تاکید بر اینکه لازمه حفظ امنیت، تعامل و همکاری تمامی نهادها با یکدیگر است، گفت: همکاری و دوستی تمامی دستگاه‌ها و نهادهای کشور، خاری در چشم دشمنان ایران اسلامی است.

حجت الاسلام سیدعبدالله هاشمی به تلاش نیروهای انتظامی در برقراری امنیت اجتماعی، افزود: نیروهای انتظامی، حافظان امنیت در جامعه هستند.

امام جمعه شفت با بیان اینکه امنیت پدیده‌ای اتفاقی نیست، گفت: امنیت کنونی در کشور حاصل زحمات شبانه‌روزی نیروهای مسلح است که مجاهدانه در تأمین و برقراری امنیت پایدار در تلاش هستند.

حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه شهروندان با نیروی انتظامی همسویی خوبی دارند، اضافه کرد: عملکرد خوب پلیس باعث سربلندی کشور است و جامعه اسلامی به داشتن پلیس متعهد و مؤمن به خود می‌بالد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “