گیلانیان
یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023
آوریل 14, 2013 کد خبر : 18219 خبر ها

رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی گیلان :

پلیس به تصویر کشنده ارزشهای والای اسلامی در حکومت اسلامی

پلیس به تصویر کشنده ارزشهای والای اسلامی در حکومت اسلامی

گیلانیان : رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی گیلان با اعلام اینکه پلیس در حکومت اسلامی ارزشهای والای اسلامی را به تصویر می کشد گفت: رأفت و مهربانی همراه با قاطعیت از ویژگی های پلیس ارزشی است.

حجت الاسلام هادی شکری ظهر شنبه در جلسه تودیع و معارفه روسای عقیدتی سیاسی پیشین و جدید پلیس بندرانزلی افزود: پروردگار بسیار مهربان و بخشنده است و همواره باید به رحمت خداوند متعال دل بسته و برای رضای خدا و با نیت رضای خدا در محیط کار حاضر شد.

وی همچنین با اعلام اینکه بیان و روش کار در نیروی انتظامی باید مبتنی بر اسلام و مطابق با سفارش ائمه معصومین علیه السلام باشد، اظهارداشت: پلیس در حکومت اسلامی ارزشهای والای اسلامی را به تصویر می کشد.

رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی گیلان به کارکرد برقراری امنیت از سوی پلیس حکومت طاغوت اشاره کرد و گفت: تمسک به ابزار غیر شرعی و غیر اسلامی توسط پلیس پذیرفتنی نیست و پلیس باید خود را با ابزارها و دانش روز در مبارزه و کشف جرائم مجهز سازد.

وی به سفارش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در دیدار با فرماندهان و مسئولان ناجا اشاره کرد و افزود: پلیس به عنوان ضابط قانون در کشوری که قانون مبتنی بر اسلام است و سرباز ولایت، باید همواره توام با رأفت و مهربانی با مردم برخورد کند.

شکری با استثناء قرار دادن مواردی که نیاز به برخورد قاطعانه در برخورد با اقدامات سازمان یافته مجرمانه وجود دارد اصل را بر مبنای آموزه های دینی مبتنی بر رأفت دانست و بیان داشت: برخورد خوب و اسلامی با مردم برای پلیس اسلامی یک اصل است.

وی در ادامه  با سفارش فرماندهان و معاونان حاضر به تعامل با بسیج و سپاه عنوان کرد: نیروی انتظامی حافظ و متولی اصلی امنیت در جامعه است اما هر کجا که به معنای واقعی و صحیح از بسیج استفاده شده نیروی انتظامی در اجرای مأموریت محوله احساس آسودگی بیشتری کرده است.

رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی گیلان ارتباط با روحانیت، ائمه جماعت، خانواده معظم شهدا و جانبازان و بهره گیری از پایگاه معنوی آنان را در اجرای مأموریت های پلیس موثر دانست.

 حجت الاسلام پوررمضان در ادامه این مراسم به عنوان سرپرست عقیدتی سیاسی پلیس بندرانزلی معرفی شد. ‏/ منبع : مهر‏

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی