گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
مارس 30, 2014 کد خبر : 26001 خبر ها

پلیس نقش خود را در رونق اقتصادی و ارتقاءفرهنگی با تلاش مضاعف انجام می دهد

پلیس نقش خود را در رونق اقتصادی و ارتقاءفرهنگی با تلاش مضاعف انجام می دهد

گیلانیان : جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به نامگذاری سالجاری تحت عنوان «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: پلیس نقش خود را در رونق اقتصادی و ارتقاء فرهنگی با تلاش مضاعف و برنامه ریزی اصولی انجام می دهد.

سرهنگ کامرانی صالح روز یکشنبه در پنجمین کمیسیون قرارگاه نوروزی پلیس گیلان افزود: با عزمی راسخ و برنامه ریزی صحیح ، امنیت بهتری را در ایام نوروزی برای مردم و مسافران در استان مهیا کرده ایم .

وی برنامه ریزی صورت گرفته را برای بکارگیری نیروهای کمکی آموزش دیده ، تجهیز نیروها ، اختصاص کانکس ها در نقاط پرتجمع و مسافرخیز، تشدید واحدهای گشتی موتوری ، خودرویی ، پاس های پیاده ، نظارت بهتر بر صنوف ، حضور فعال در مناطق گردشگری و تفریحی و … را از جمله برنامه ریزی های صورت گرفته پلیس گیلان برای ارائه خدمات بهتر و تامین امنیت در ایام نوروز اعلام کرد.

جانشین رییس پلیس گیلان کاهش کشته ها و تصادفات جاده ای و افزایش دستگیری سارقان را نشان از تلاش پلیس برای تامین و ایجاد امنیت در جامعه ذکر و ابراز امیدواری کرد با استمرار تلاش های پلیس و همکاری مسافران نوروزی، همچنان شاهد روند کاهش کشته و تصادفات و ضریب امنیت در جامعه باشیم.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری گفت: مقابله قاطع پلیس با کالای قاچاق و تعامل حسنه با دستگاه قضایی برای دستگیری مفسدان اقتصادی و همچنین مقابله با هجمه فرهنگی نشان از آمادگی پلیس برای محقق شدن فرامین رهبری در جامعه دارد.

طرح نوروزی پلیس گیلان از ۲۶ اسفند ماه آغاز شده و ۶۰۰ واحد گشتی در حوزه انتظامی و ۴۵۰ واحد گشتی در راهنمایی و رانندگی و پلیس راه در این طرح مشارکت دارند.

۵۸ کانکس پلیس نیز در تفرجگاه ها، پارک ها و دیگر نقاط حساس برای راهنمایی، هدایت و تامین امنیت عمومی استقرار یافته اند./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی