گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
نوامبر 6, 2013 کد خبر : 22280 دسته‌بندی نشده

پل عابر پیاده یا تونل وحشت

پل عابر پیاده یا تونل وحشت

اختصاصی گیلانیان : خانم جوانی به هنگام عبور از عرض خیابان به دلیل بی احتیاطی از یک تصادف رهیده بود مورد اعتراض راننده قرار گرفت که چرا از پل عابر پیاده عبور نمی کنید تا اینچنین خودتان را به خطر نیندازید و باعث دلهره و عذاب دیگران نشوید .

خانم نیز که از شدت ترس رنگ به چهره نداشت با استیصال گفت : با توجه به تبدیل پل هوائی به تونل هوائی عبور از این ها جرات و جسارت می خواهد که من ندارم .

حرف این خانم جوان حد اقل نگاهم را متوجه پل هوائی همان نزدیکی نمود که تابلوهای تبلیغاتی مثل دیوارسی طرفین پل را محصور کرده بود و با توجه به سقف و کفی براستی مثل تونل هوائی بود .

درست است که این قبیل درآمدهاست که هزینه سالانه شهرداری را باید تامین نماید تا بتواند ضمن اجرای پروژه های عمرانی به جنگ چاله، چوله های شهر برود که ناندانی لاستیک فروشان و پنچرگیری ها است بنابراین این اقدام هم لازمه کار شهرداری است .

از سوی دیگر به دلیل محصور بودن پل های هوائی به انواع تابلوهای جور واجور تبلیغاتی از یک سو و ارتفاع پل از سطح زمین و استقرار این پل ها در نقاط پر تردد ماشین اگر اتفاقی از قبیل : کبف قاپی و مزاحمت برخی ولگردان برای خانواده ها در پشت این تابلوها بوجود بیاید نه کسی می تواند آن را ببیند و یا با نوجه به سر و صدا محیطی که در پای پل صدا به صدا نمی رسد بنابراین کسی نمی تواند در صورت بروز چنین اتفاقی کسی نمی تواند به کمک عابرین پیاده مورد تعرض برسد.

با توجه به اینکه وضعیت ظاهری پل های عابر پیاده به نظر می رسد که پل ها به تونل وجشت تبدیل شده و خانواده ها در استفاده از آن اکراه دارند .

از این رو پیشنهاد می شود مسئولان شهری این پل ها را مجهز به دوربین نمایند تا اطمینان خاطر لازم در خانواده ها ایجاد شود .

Pole 1

pol 2

اخبار مرتبط

نظرات

  • کو گوش شنوا؟ برای نصب سرعت گیر در انتهای روگذر قلی پور(واقع در بلوار قلی پور) به چندین و چند دستگاه و نهاد مرتبط ایمیل و نامه داده ام اما دریغ از یک کلمه پاسخ آری یا نه!

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی