گیلانیان
دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ Monday, 25 January , 2021
جولای 8, 2020 کد خبر : 79109 دسته‌بندی نشده

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی :

پوشش اخبار صدا و سیما مرکز گیلان صددرصدی می‌شود

پوشش اخبار صدا و سیما مرکز گیلان صددرصدی می‌شود

گیلانیان : معاون توسعه و فناوری رسانه ملی گفت: زیرساخت‌های گیلان در حوزه صدا و سیما برای پوشش حداکثری رسانه‌ای در مناطق مختلف باید توسعه یابد.

رضا علیدادی امروز در دیدار با استاندار گیلان، زیرساخت‌های این استان در حوزه صدا و سیما را مطلوب ارزیابی کرد و با تاکید بر رسیدن به شرایط ایده‌آل در این حوزه اظهار داشت: استان گیلان در برخورداری از بستر دیجیتال جزو استان‌های پیشرو در کشور است.

معاون توسعه و فناوری رسانه ملی تلاش‌ها، همدلی و انسجام شکل گرفته در استان گیلان برای مقابله و مدیریت کرونا را قابل تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: با هدایت استاندار گیلان، تلاش‌ها و اقدامات خوبی برای مقابله با کرونا در این استان انجام شد.

علیدادی با اشاره به ضرورت پوشش حداکثری رسانه‌ای در گیلان تصریح کرد: مردم این استان از سطح فرهنگ بالایی برخوردار هستند بنابراین لازم است که برای توسعه و پیشرفت این استان همواره تلاش کنیم و پوشش حداکثری رسانه‌ای داشته باشیم.

استاندار گیلان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از تلاش‌های خوب رسانه ملی و صدا و سیمای مرکز استان در پوشش اخبار کرونایی جهت مقابله با این ویروس اظهار داشت: اطلاع‌رسانی‌هایی که صدا و سیما برای پیشگیری از شیوع کرونا در این مدت انجام داد بسیار موثر بود و موجب همراهی مردم برای مقابله با این ویروس شد.

ارسلان‌ زارع به لزوم تقویت زیرساخت‌ها و پوشش حداکثری برنامه‌های مدنظر ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد استانی آن اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری‌ اجتماعی، مردم به ضرورت فراگیری آموزش‌های دیجیتال پی بردند اما لازم است که این فعالیت‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در استان گیلان پیشرو بودن این استان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده وزارت بهداشت و درمان را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پیشرو بودن این استان در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای مقابله با کرونا نشان‌دهنده سطح بالای فرهنگ این استان است.

وی اعتماد مردم به رسانه ملی را یک دستاورد ارزشمند و سرمایه اجتماعی بزرگ دانست و بر لزوم حفظ این سرمایه تاکید کرد و ابراز داشت: البته در برخی نقاط مرزی در دریافت سیگنال شبکه‌های صدا و سیما کاستی‌هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

استاندار گیلان با اشاره به لزوم ارتقاء زیرساخت‌های صدا و سیما در گیلان تصریح کرد: این استان در حوزه زیرساخت های صدا و سیما رتبه هشتم را دارد و جزو اولین‌ها بوده اما تقویت این حوزه همچنان جزو انتظارات مردم است البته بهره‌گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای ارتقاء زیرساخت‌های صدا و سیما نیز ضروری است.

به گزارش تسنیم، در پایان این دیدار تفاهم‌نامه همکاری مشترک برای توسعه و به‌‌روزرسانی زیرساخت‌های فنی صدا و سیما و تکمیل پوشش دیجیتال شبکه‌های تلویزیونی و اف ام در سطح استان گیلان بین استانداری گیلان و معاون توسعه و فناوری رسانه ملی مبادله شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

کشف ۹۱۴ هزار قلم کالای احتکار شده پزشکی و بهداشتی در گیلان

فرمانده نیروی انتظامی گیلان خبر داد :

کشف ۹۱۴ هزار قلم کالای احتکار شده پزشکی و بهداشتی در گیلان

دولت برخی ازقوانین مصوب مجلس را اجرا نمی کند

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس :

دولت برخی ازقوانین مصوب مجلس را اجرا نمی کند

سوء مدیریت عامل اصلی نابسامانی وضعیت بورس

نماینده لاهیجان و سیاهکل :

سوء مدیریت عامل اصلی نابسامانی وضعیت بورس