گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 7, 2012 کد خبر : 11339 خبر ها

به مناسبت 17 مرداد ، روز خبرنگار :

پیام تبریک منطقه آزاد انزلی به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک منطقه آزاد انزلی به مناسبت روز خبرنگار

اختصاصی گیلانیان : در آستانه روز خبرنگار از سوی روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی پیام تبریکی جهت رسانه های نوشتاری و مجازی استان ارسال شد که بابت این توجه ویژه تشکر می شود . متن پیام تبریک به شرح زیر است :

   ***

قسم خداوند علیم به جایگاه قلم و مایسطرون نشان از مقام رفیع آن نزد باری تعالی دارد. به باور این مدیریت ارزش و جایگاه خبر و خبرنگاری در توسعه فرهنگی ایران اسلامی با اطلاع رسانی به موقع، صادقانه و دید نقادانه به رخداد ها و تحولات کشور بی بدیل است. چرا که تولید اطلاعات مهمترین زیر ساخت تصمیم سازی های هوشمندانه و نظارت مستمر بر نحوه اجرای آنها در ایران اسلامی خواهد بود.

روز خبرنگار پاسداشت اراده و عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و بازتاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته اند که در پیشاپیش این سلسله راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی، مجاهدانی هستند که در نگارش خبر از خون خویش مایه گذاشتند و در آسمان بلند شهادت و ایثار نام خویش را جاودانه ساختند.

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی برخود لازم می داند از زحمات و تلاش های بی شائبه شما و همکاران محترمتان در امر اطلاع رسانی و تعالی این سازمان تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال موفقیت های روز افزون آن رسانه محترم را در مسیر نیل به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام عظمای ولایت (حفظه ا…) مسئلت داریم.

                                                                                                    مدیر روابط عمومی و امور بین الملل

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی