گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
مارس 31, 2013 کد خبر : 17896 خبر ها

به مناسبت بزرگداشت 12 فروردین :

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان

گیلانیان : یوم الله ۱۲ فروردین ، یاد آور حماسه سیاسی ملت بزرگی است که از شرق تا غرب و  از شمال تا جنوب یکدل ، یکپارچه و با درک صحیح از زمانه با شوق و شعف و عشق و علاقه پای صندوقهای رای حاضر شدند وبا پیروی از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف با  اکثریت قاطع و بی نظیر به جمهوری اسلامی ایران آری گفتند . روزی که با برچیدن دوران سیاه استعمار و استبداد روز  تشکیل  نخستین حکومت اللَّه و از بزرگترین اعیاد ملى و مذهبى ما نام گرفت.

بی شک اراده مردم در انتخاب نظام جمهوری اسلامی به عنوان الگوی حکومتی و نظام سیاسی کشور که بر اصول، مبانی و تعالیم مکتب اسلام ناب محمدی (ص) شکل گرفت ؛ الگویی جامع و کارآمد از نظام مردم سالاری دینی را برای اداره جوامع بشری به جهانیان عرضه کرد. وامروز با بیداری شکل گرفته در منطقه  این سربلندی و سرافرازی از آن ملت ایران است که  برای نخستین بار درتاریخ  معاصر  با نشان دادن اینکه  اسلام عزیز صراط مستقیم برای غلبه بر مستکبران و استعمارگران است  زمینه‌ساز حکومت عدل الهی در سراسر جهان شده است .

اینجانبان ضمن تبریک فرارسیدن نوروز در سالی که به نام “حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی ” از سوی رهبر فرزانه انقلاب نام‌گذاری شده است ، یوم ا… ۱۲ فروردین روز به رخ کشیدن ظرفیت های مردم سالاری اسلامی  را گرامی داشته و امیدواریم در سایه سار ولایت به برکت بصیرت و هوشیاری  و حماسه آفرینی های ملت بزرگوار ایران اسلامی ، وعده ی الهی مبنی بر تشکیل حکومت جهانی اسلام و ظهورحضرت ولی عصر (عج) هرچه زودتر محقق شود. منبع استانداری گیلان

زین العابدین قربانی                                                                                   کیهان هاشم نیا
نماینده ولی فقیه در استان و                                                                     استاندار گیلان
امام جمعه رشت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی