شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ Saturday, 23 June , 2018
مهر ۱۳, ۱۳۹۵ کد خبر : 53003 خبر ها

عضو شورای اسلامی شهر رشت :

پیاده‌راه فرهنگی رشت به پاتوق شبانه تبدیل شده است

پیاده‌راه فرهنگی رشت به پاتوق شبانه تبدیل شده است

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت تبدیل به پارک و پاتوق شبانه شده است.

محمود باقری‌خطیبانی با بیان اینکه ۱۶۶ روز از افتتاح پیاده‌راه فرهنگی این شهر می‌گذرد، اظهار کرد: پیاده‌راه فرهنگی از نگاه بسیاری از متخصصان دغدغه‌مند شهر رشت تبدیل به پارک و پاتوق شبانه شده است.

وی پهن کردن بساط دستفروشی به صورت گسترده، انبوه زباله و … را از مشکلات پیاده‌راه فرهنگی رشت عنوان کرد و افزود: با وجود بیان مشکلات زیاد درباره این پیاده‌راه، اما شهردار رشت گوش شنوایی برای شنیدن کاستی‌ها و خرابی‌ها ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: چرا با گذشت ۱۶۶ روز از افتتاح پیاده‌راه فرهنگی رشت هنوز این پروژه توسط شهردار تحویل موقت شده است.

وی با بیان اینکه شهردار رشت براساس کدام مجوز پروژه مذکور را به منظور فرار از تشریفات اداری و ترک‌ مناقصه به پروژه‌های کوچک‌تر تقسیم و به چند پیمانکار واگذار کرده است، تصریح کرد: شهردار رشت باید هزینه‌های اجرایی این پروژه را شفاف‌سازی کند.

باقری‌خطیبانی کیفیت نامناسب مصالح به کار رفته در پروژه پیاده‌راه فرهنگی را از دیگر مشکلات برشمرد و یادآور شد: برخی بخش‌های پیاده‌راه دچار فرسودگی و آسیب شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی نیمکت‌های پیاده‌راه دچار شکستگی شده است، خاطرنشان کرد: طبق قرارداد، پیمانکاران الزام دارند قبل از تحویل دائم این پروژه نسبت به برطرف کردن نواقص و خرابی‌های آن اقدام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه پیمانکاران هوشمندانه از زیربار مسؤولیت شانه خالی می‌کنند، خواستار شفاف‌سازی شهردار رشت در روند احداث و بهره‌برداری پروژه پیاده‌راه فرهنگی این شهر شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش