گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۳ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی چهارشنبه,۲۲ام آذر ۱۳۹۶

عضو شورای اسلامی شهر رشت :

پیاده‌راه فرهنگی رشت به پاتوق شبانه تبدیل شده است

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت تبدیل به پارک و پاتوق شبانه شده است.

محمود باقری‌خطیبانی با بیان اینکه ۱۶۶ روز از افتتاح پیاده‌راه فرهنگی این شهر می‌گذرد، اظهار کرد: پیاده‌راه فرهنگی از نگاه بسیاری از متخصصان دغدغه‌مند شهر رشت تبدیل به پارک و پاتوق شبانه شده است.

وی پهن کردن بساط دستفروشی به صورت گسترده، انبوه زباله و … را از مشکلات پیاده‌راه فرهنگی رشت عنوان کرد و افزود: با وجود بیان مشکلات زیاد درباره این پیاده‌راه، اما شهردار رشت گوش شنوایی برای شنیدن کاستی‌ها و خرابی‌ها ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: چرا با گذشت ۱۶۶ روز از افتتاح پیاده‌راه فرهنگی رشت هنوز این پروژه توسط شهردار تحویل موقت شده است.

وی با بیان اینکه شهردار رشت براساس کدام مجوز پروژه مذکور را به منظور فرار از تشریفات اداری و ترک‌ مناقصه به پروژه‌های کوچک‌تر تقسیم و به چند پیمانکار واگذار کرده است، تصریح کرد: شهردار رشت باید هزینه‌های اجرایی این پروژه را شفاف‌سازی کند.

باقری‌خطیبانی کیفیت نامناسب مصالح به کار رفته در پروژه پیاده‌راه فرهنگی را از دیگر مشکلات برشمرد و یادآور شد: برخی بخش‌های پیاده‌راه دچار فرسودگی و آسیب شده است.

وی با اشاره به اینکه برخی نیمکت‌های پیاده‌راه دچار شکستگی شده است، خاطرنشان کرد: طبق قرارداد، پیمانکاران الزام دارند قبل از تحویل دائم این پروژه نسبت به برطرف کردن نواقص و خرابی‌های آن اقدام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه پیمانکاران هوشمندانه از زیربار مسؤولیت شانه خالی می‌کنند، خواستار شفاف‌سازی شهردار رشت در روند احداث و بهره‌برداری پروژه پیاده‌راه فرهنگی این شهر شد.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار