تبلیغ
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ Saturday, 20 October , 2018
آبان ۱۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 63232 خبر ها

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت ۱۳ آبان

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت ۱۳ آبان

گیلانیان : در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی سیزدهم آبان جایگاهی بس ویژه دارد و هریک از رویدادهای این روز سرفصل نوینی از صف‌آرایی جبهه حق و حقیقت و مبارزه بی‌امان ملت ایران در برابر جبهه استکبار و سلطه است.

 سه رویداد مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، به شهادت رساندن دانش آموزان مظلوم در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸، همواره ایستادگی در برابر قدرت‌های منفعت‌طلب و صیانت از آرمان‌های درخشان انقلاب اسلامی را تداعی و ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان بویژه خودباوری و اتکا به نفس نسل جوان را یادآور می شود.

 بی تردید وحدت و همبستگی مردم در دفاع از آرمان های ارزشمند انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف نه تنها روشنگری، بلکه ایمان و اراده در رسیدن به هدف و مبارزه با هر آنچه نام استکبار و ظلم را به همراه دارد، با خود عجین کرده و قطعاً با حضور پررنگ  خود در راهپیمایی، پیام روشن و قاطعانه ی  ملت ایران اسلامی را به گوش دشمنان و کسانی که سخنان بی مبنا می زنند خواهند رساند.

اینجانبان از مردم ولایت‌مدار و انقلابی استان گیلان دعوت می کنیم همانند حضور آگاهانه ی خود در تمامی عرصه ها ، با حضور حماسی دیگر در مراسم بزرگداشت ۱۳ آبان، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب، همواره پرچم استبداد و استکبار‌ستیزی را بر افراشته نگاه دارند.

 

زین العابدین قربانی                                   مصطفی سالاری

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت               استاندار گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان :

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان