گیلانیان
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ Saturday, 11 July , 2020
می 26, 2020 کد خبر : 78639 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار رشت :

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه احداث تصفیه خانه شیرابه سراوان

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه احداث تصفیه خانه شیرابه سراوان

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان، گفت: بهره برداری از این پروژه گام نخست در راستای ساماندهی به این سایت است.

 میر شمس مؤمنی زاده ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه پیگیری پروژه ساماندهی سایت زباله سراوان در فرمانداری رشت ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده از سوی شهرداری این شهر، اظهار کرد: با وجود همه تلاش‌ها هنوز مردم منطقه سراوان از وضعیت موجود گلایه مند هستند.

وی با تأکید بر ضرورت سرعت بخشیدن به اقدامات در حال انجام در منطقه سراوان، افزود: البته لازم به ذکر است که در ماه‌های اخیر و با توجه به پیگیری‌های انجام شده شاهد پیشرفت‌ها خوبی بوده ایم.

فرماندار رشت در ادامه با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵ درصدی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان و با بیان اینکه در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود، گفت: افتتاح این پروژه گام اول در راستای حل مشکلات این سایت است.

وی با بیان اینکه باید از این فضای روانی مناسبی که بر پایه اعتماد متقابل ما بین مسئولان و مردم ایجاد شده به عنوان فرصتی در راستای اجرای سایر پروژه‌های ساماندهی سایت زباله سراوان، افزایش ظرفیت کارخانه کمپوست، احداث کارخانه دستگاه زباله سوز و حل نهایی معضلات سایت زباله سراوان بهره گرفته شود، ادامه داد: شهرداری رشت باید مدیریت پروژه پسماند زباله را همچنان در اولویت برنامه خود قرار دهد.

مؤمنی زاده با اشاره به فرا رسیدن فصول گرم سال و احتمال افزایش تجمع حشرات در سایت زباله سراوان، تاکید کرد: باید اقداماتی لازم در راستای سم پاشی محل دپوی زباله و پیشگیری از تجمع حشرات انجام شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گیلان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه رسانه است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

گیلان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه رسانه است

وزارت خارجه برای برگرداندن ارزهای بلوکه شده ورود کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس :

وزارت خارجه برای برگرداندن ارزهای بلوکه شده ورود کند

نگران افزایش بار بیماری کرونا با ورود مسافر هستیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

نگران افزایش بار بیماری کرونا با ورود مسافر هستیم