گیلانیان
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ Saturday, 18 September , 2021
می 23, 2021 کد خبر : 81724 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار رشت :

پیش بینی ۱۸ مکان تزریق واکسن در شهرستان رشت

پیش بینی ۱۸ مکان تزریق واکسن در شهرستان رشت

گیلانیان :  فرماندار رشت با اشاره به پیش بینی ۱۸ مکان برای تزریق واکسن کرونا، گفت: ۴۴ هزار شهروند رشتی واکسن دریافت کردند.

علی فتح اللهی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد کرونا رشت با بیان اینکه روند واکسیناسیون و کاهش تعداد مبتلایان به کرونا رضایت بخش است، اظهار کرد: این امر نشان می‌دهد که اگر همراهی و مراعات حداقلی پروتکل‌ها مدنظر باشد، سلامتی جامعه و وضعیت کرونا بهبود یافته و مشکلات ناشی از آن کاهش می‌یابد.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیار کم هزینه تر از پرداخت هزینه‌های بیمارستان و درمان است، گفت: با توجه به پیشرفت واکسن ایرانی، باید شرایط لازم برای تزریق صدها هزار دوز واکسن در یک بازه زمانی مشخص را فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه برگشت جامعه به وضعیت عادی نیازمند تداوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی است، تصریح کرد: واکسن داریم و باید مکان مورد نظر را در مناطق مختلف جغرافیایی شهر رشت فراهم کنیم.

فتح اللهی با اشاره به در نظر گرفتن اماکنی در شهر رشت برای تزریق واکسن کرونا، افزود: قرار است با هماهنگی سایر دستگاه‌ها هماهنگی لازم جهت تزریق واکسن به مردم را انجام دهیم.

فرماندار رشت با بیان اینکه جمعیت بستری شدگان کرونایی شهرستان رشت به یک سوم رسیده است، بیان کرد: در حال حاضر تعداد ترخیص شدگان کرونایی از تعداد کسانی که پذیرش می‌شوند بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۸ مکان برای تزریق واکسن کرونا در رشت در نظر گرفته شده است، افزود: از این ۱۸ مکان، سه مکان به صورت خودرویی است.

فرماندار رشت ادامه داد: بر اساس آمارها تا به امروز ۴۴ هزار نفر در شهرستان رشت واکسینه شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد