گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
مارس 1, 2014 کد خبر : 25194 خبر ها

پیش فروش اینترنتی بلیط ‌های نوروزی همزمان با سراسر کشور در گیلان

پیش فروش اینترنتی بلیط ‌های نوروزی همزمان با سراسر کشور در گیلان

گیلانیان : سبحان الله علیپور، مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های گیلان گفت: ۱۱۱ شرکت حمل و نقل مسافر گیلان با بیش از ۳ هزار دستگاه وسیله نقلیه آماده ارائه خدمت به مسافرین نوروزی هستند.

وی با بیان اینکه از ۱۱ اسفند پیش فروش بلیط‌های اینترنتی در گیلان آغاز می‌شود، افزود: در گیلان علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی WWW.gilanmosafer.irوکشوری WWW. Davanch.ir نسبت به تهیه بلیط اقدام کنند.

علیپور تصریح کرد: به منظور رفاه حال مسافران نوروزی ضمن نظارت بر عملکرد شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافری با تشکیل ستاد جابجایی مسافرین نوروزی آماده ارائه خدمات هستیم.

وی ادامه داد: در طرح جابجایی مسافرین نوروزی در سال گذشته بالغ بر ۳۵۰ هزار مسافر توسط ناوگان عمومی استان گیلان جابجا شدند.

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های گیلان افزود: هموطنانی که طی این ایام قصد سفر به مناطق مختلف را دارند با برنامه ریزی برای سفر و تهیه بلیط از مراجعه ناگهانی و بدون برنامه به پایانه‌های مسافربری خوداری کرده و با این کار دست اندرکاران حمل و نقل استان را در خصوص پیش بینی ناوگان مورد نیاز و تامین آن یاری کنند.

علیپور افزود: در طول ایام نوروز هموطنان می‌توانند با شماره ۷۲۲۰۱۵۴،۲۲۲۹۱۱۲و سامانه پیام کوتاه ۲۰۰۰۰۱۴۱ نظرات و شکایات را اعلام کنند تا از طریق ستاد مستقر در اداره کل رسیدگی شود.

لازم به ذکر است، مسافران به صورت حضوری از ۱۸ اسفند بلیط‌های نوروزی را با مراجعه به پایانه‌های عمومی، دفاتر فروش بلیط در سطح شهر دریافت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی