گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
مارس 16, 2014 کد خبر : 25662 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

پیوند میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است

پیوند میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است

اختصاصی گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تشکیک کنندگان در قانون الهی و اینکه قرآن کتاب زندگی است یا اخلاق گفت : قوانین نظام جمهوری اسلامی بر پایه قرآن و در سایه ولایت فقیه تدوین شده و رابطه میان امت و ولایت مطلقه فقیه ناگسستنی است.

آیت‌الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در جمع ائمه جمعه و جماعات این استان، با اشاره به دسیسه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بعد از امام راحل دشمنان فکر می‌کردند عمر انقلاب تمام شده ولی به برکت ولایت فقیه ۳۶ سال از عمر پربرکت انقلاب می‌گذرد و انقلاب اسلامی مقتدرانه به پیش می‌رود و هر روز در جهان مقاوم‌تر و تأثیرگذارتر می‌شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی با هجمه‌های بسیاری مواجه بودیم، گفت: ایران اسلامی با تکیه بر ایمان فرزندانش توانست در هشت سال جنگ تحمیلی با تمام ائمه کفر جهانی مقابله کند و پیروز شود.

آیت‌الله قربانی تصریح کرد: دشمنان انقلاب برای مبارزه با انقلاب اسلامی ما چون تا کنون موفق نشدند از ان رو انرژی هسته‌ای و حقوق بشر و اجرای قوانین اسلامی مثل قصاص و غیرع را مستمسک قرار می دهد .

وی با تأکید بر اینکه غرب معتقد است که مبارزه با مواد مخدر ایران نقض حقوق بشر است، افزود: ما با مواد مخدر مبارزه می‌کنیم تا خانواده‌ها بیچاره نشوند ولی غربی‌ها این عمل را جنایت می‌دانند و آنان به دنبال ملتی هستند که نتواند ایستادگی نمایند .

نماینده ولی‌فقیه در گیلان، تصریح کرد: غربی ها به خوبی می دانند فعالیت‌های انرژی هسته ای ایران اسلامی کاملا صلح‌آمیز است مع الوصف بهانه جوئی می کنند و هر وز یک سازی را کوک می کنند و این تحریم ها تازگی ندارد بلکه از اوایل انقلاب تا کنون ادامه دارد.

آیت‌الله قربانی با اشاره به فعالیت دولت تدبیر و امید، گفت: دولت در راستای خدمت به مردم تلاش می‌کند و مقام معظم رهبری بر فعالیت قوا نظارت دارند.

وی با اشاره به ولایتمداری مردم گیلان، افزود: گیلانی‌ها از قرن سوم ولایت‌مدار بوده و تاریخ گواه ولایتمداری مردم این خطه است از این رو اتصال بین مقام معظم رهبری و ملت ناگسستنی است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی