گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
آوریل 18, 2012 کد خبر : 8198 دسته‌بندی نشده

تقدیم به علاقمندان دنیای فناوری :

چرا تلیک در گیلانیان متولد شد ؟

چرا تلیک در گیلانیان متولد شد ؟

اختصاصی گیلانیان : بر کسی پوشیده نیست که امروزه ما در عصر انفجار اطلاعات و پیدایش فناوری های نوین زندگی می کنیم و لحظه ای غفلت از این جریان پر شتاب عمری عقب ماندگی را در پی خواهد داشت. تاثیر علوم مرتبط به فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین رایانه برای استفاده از این جریان عظیم و رونده کاملا مبرهن است.

امروزه این رایانه ها و نرم افزا های مرتبط هستند که شاه راه بزرگ و بی بدیلی را برای دسترسی به دامنه بی پایان اطلاعات در اختیار ما گذاشته اند ، که البته استفاده درست از این ابزار است که می تواند ما را با سرعت پیشرفت اطلاعات در دهکده ی جهانی امروزی هماهنگ نماید تا عقب نمانده و عقب ماندگی های احتمالی خود را جبران کنیم .

ایران اسلامی سر فراز ، نیازمند استفاده از فناوری های نوین برای حرکت پرشتاب به سوی پیشرفت و توسعه است وگیلان و گیلانیان نیز از این قاعده مستثنا نیستند . اهمیت موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات و نیاز مبرم جامعه امروزی به استفاده ا ز این فناوری های نوین وبگاه ” گیلانیان ” را بر آن داشت که به دور از هیاهو های سیاسی و خبر های مختلف رسانه ای با ایجاد ویژه نامه ای فاخر و کاملا علمی آنهم در خور شان گیلان و گیلانی سهمی هر چند کوچک در اطلاع رسانی و نشر اخبار مرتبط با علوم روز را داشته باشد.

معتقد بر آنیم که هیچ کس کامل نیست و بر کسی پوشیده نیست که دریای بی انتهای دانش و علم جایی برای ” منم ” گفتن ها ندارد و این ادعا که من می دانم مساوی با نداستن است !

بنابراین ” تلیک ” در راه آموزش ، ترویج و شناساندان فناوری های نوین به عموم گیلانیان و ایرانیان ارجمند خود را نیازمند همراهی شما عزیزان می داند و در همین راستا شما دانشجویان ، اساتید و بازدیدکنندگان محترم درصورت تمایل می توانید اخبار ، مقالات و یا ترجمه های خود را در حوزه فناوری و مطابق با رویکرد رسانه ای این وبگاه به نشانی رایانامه : telik@guilanian.ir ارسال فرمایید تا به صلاحدید سردبیر و بر اساس ” مرامنامه گیلانیان ” در صورت اختصاصی یا تولیدی بودن مطلب با نام و تصویر نویسنده منتشر گردد.

گفتنی است شما نیز می توانید عضوی از شورای سر دبیری تلیک باشید ، درصورت تمایل برای عضویت می بایست مشخصات فردی ، رزومه تحصیلی و کاری ، تصویری از خود، صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی خویش را با قید نشانی محل سکونت و تلفن تماس به نشانی رایانامه” تلیک” ارسال نمایید. مفتخریم که شما نیز به خانواده ی تلیک می پیوندید.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد