گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ Thursday, 1 December , 2022
ژانویه 30, 2015 کد خبر : 33676 خبر ها

چرا پایداری‌ها از انتشار اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که از دولت سابق پول گرفته‌اند ناراحتند؟

چرا پایداری‌ها از انتشار اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که از دولت سابق پول گرفته‌اند ناراحتند؟

گیلانیان : عضو فراکسیون رهروان ولایت معتقد است اسامی ۱۷۰ نماینده ای که از معاون اول دولت سابق برای انتخابات پول گرفته اند باید منتشر شود.

غلامعلی جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول دولت سابق در خصوص اینکه ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای انتخابات پول دریافت کرده‌اند، به نامه نیوز گفت: هرچه که جلوتر برویم تخلفات دولت احمدی‌نژاد و اینکه وی آدم سرکشی بوده و تابع قوانین نبوده است بیشتر مشخص می‌شود و هر روز آشکارتر می شود.

وی با بیان اینکه یاران احمدی نژاد با بریدن از او مسائل بیشتری را افشا می‌کنند، افزود: از آقای رحیمی تشکر می‌کنیم که شروع به افشاگری تخلفات احمدی‌نژاد کرده است ولی رحیمی هم در ابتدا راه است و انتظار این است که موارد بیشتری را بیان کند مثل اینکه اسامی ۱۷۰ نماینده ای که پول گرفته اند منتشر شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: اینکه ۱۷۰ نفر از نمایندگان پول گرفته اند و آقای پولداری وجه قابل توجهی را به نماینده دولت پرداخت کرده است قطعا در راه رضای خدا نبوده است،این نشان می دهد که دولت سابق به مباحث انتخاباتی ورود می‌کرده است که همین جز تخلفات دولت احمدی‌نژاد است.

جعفرزاده با بیان اینکه معلوم نیست چند نفر از این افراد نماینده شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید اسامی این افراد منتشر شود. من طومار انتشار اسامی این افراد را امضا کرده ام اما نمی دانم چرا برخی از دوستان جبهه پایداری و از این طومار و سخنان و افشاگری رحیمی ناراحت شده اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: وقتی هم این طومار بین نمایندگان پخش می شد اعضای جبهه پایداری علنا با دادوبیداد با این طومار مخالفت کردند و عنوان می کردند که نباید آن را امضا کرد. اگر اعضای این جبهه جز کسانی که به گفته رحیمی پول گرفته اند نبوده اند، نباید از این موضوع ناراحت شود .

 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

The comments are closed.

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی