گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
دسامبر 12, 2012 کد خبر : 15394 دسته‌بندی نشده

رییس مجمع نمایندگان گیلان خبر داد

معرفی چهار نماینده برای عضویت در شورای گفتگوی گیلان

معرفی چهار نماینده برای عضویت در شورای گفتگوی گیلان

گیلانیان : چهار نماینده مجلس شورای اسلامی از سوی این مجمع برای عضویت در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی این استان معرفی شده اند.
ˈناصر عاشوریˈ  رییس مجمع نمایندگان گیلان گفت: مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود، عطاءالله حکیمی نماینده مردم رودبار، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و همچنین نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی برای عضویت در شورای گفتگوی گیلان به استانداری معرفی شده اند.
وی ادامه داد: با تشکیل شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در این استان، بسیاری ازمشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی گیلان رفع می شود.
عاشوری بیان داشت: با تشکیل این شورا بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان به صورت منسجم تر و متمرکزتر انجام خواهد شد و از برگزاری بسیاری نشست های تکراری و اتلاف وقت، جلو گیری می شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استاندار رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی است، تصریح کرد: اتاق بازرگانی به عنوان دبیرخانه این شورا، می تواند مشکلات و چالش های فعالان اقتصادی را پالایش و طبقه بندی کند تا برای ارائه راهکار و تصمیم گیری در جلسات شورا مطرح و پیگیری شود.
عاشوری یادآور شد: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در ماده ۷۵ قانون برنامه پنجم توسعه در حد ˈشورای کشوریˈ و در ماده ۱۳ قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار به عنوان ˈشورای استانی ˈپیش بینی و مصوب شده است.
وی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی بویژه در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، استفاده از تمام ظرفیت های بالقوه وبالفعل بخش خصوصی، ضامن توسعه پایدار کشور در ابعاد مختلف است.
رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اجرای صحیح اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی موجب حرکت کشور به سمت رشد و توسعه همه جانبه خواهد بود./ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی