گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
فوریه 5, 2013 کد خبر : 17002 خبر ها

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی ‏خبر داد:

چهار واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

چهار واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

گیلانیان :  همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی چهار پروژه تولیدی بخش خصوصی در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی ظهر امروز در این مراسم گفت: میزان سرمایه گذاری پروژه ها ۸۴ میلیارد ریال بوده و برای ۷۰ نفر نیز اشتغالزایی ایجاد شده است.

سعید رحیمی افزود: این چهار پروژه در حوزه های تولید و مونتاژ برق صنعتی فشار قوی و ضعیف، تولید مدال، سکه و فلزات گرانبها، تولید انواع پاک کننده LCD و LED به همراه بهره برداری از یک مجموعه ورزشی است.

وی با بیان اینکه دراین مدت ۱۲ برنامه فرهنگی، هنری در سطح روستاهای منطقه برگزار خواهد شد، اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی، لوح فشرده، کتب فرهنگی- مذهبی و عکس انقلاب، برپایی نماز وحدت، برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه اهالی روستاهای محدوده منطقه، مسابقه فجر نور برای مسئولان شوراهای روستاها و دهیاران، مسابقه مقاله نویسی، عکس، نقاشی و خاطره نویسی در سطح مدارس محدوده از برنامه های فرهنگی، هنری منطقه آزاد انزلی به مناسبت دهه فجر است.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی تجدید بیعت با آرمانهای والای شهدای منطقه با غبار روبی مزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، آذین بندی مسیرهای دسترسی به منطقه، نصب پوستر، بنر و پرچم در محدوده فاز تجارت و پرواز ۳۴ بالن به مناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های فرهنگی- هنری منطقه به مناسبت این ایام مبارک اعلام کرد.

وی در ادامه برنامه های ورزشی این سازمان اشاره کرد و گفت: برگزاری مسابقات فوتسال کارگری شرکت های تولیدی -خدماتی محدوده منطقه، مسابقات ورزشی در سطح مدارس و حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی مناطق آزاد کشور که در منطقه آزاد قشم برگزار می شود از دیگر برنامه های ورزشی منطقه به منظور نکوداشت پیروزی انقلاب اسلامی است.

رحیمی یادآورشد: این برنامه ها با همکاری آموزش و پرورش، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاهای محدوده منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد