گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
مارس 9, 2014 کد خبر : 25479 خبر ها

کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی اوایل سال آینده صادر می شود

کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی اوایل سال آینده صادر می شود

گیلانیان : مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور کارت شهروندی برای ساکنان این منطقه از سال آینده خبر داد.

ˈ امین افقی ˈ عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : به دستور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ، مقرر شد به منظور ساماندهی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان منطقه آزاد انزلی، صدور این کارت برای شهروندان از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ آغاز شود .

وی خاطرنشان کرد : دارندگان کارت می تواند از برخی از خدمات بطور رایگان یا با تخفیف بهره مند شوند.

به گفته وی این اقدام در راستای سهولت در احراز هویت شهروندان در بخش های مختلف خدماتی، تجاری، صنعتی و سرمایه گذاری ، تشکیل بانک اطلاعاتی جمعیتی جهت برنامه ریزی، دستیابی به آمارهای منظم جمعیتی بر اساس گروه های مختلف فعال در سطح منطقه و پایه ریزی احراز هویت الکترونیکی صورت می گیرد.

افقی تصریح کرد : استفاده و بهره برداری از ظرفیت های قانونی منطقه آزاد، رونق کسب و کار در منطقه با استفاده از ارایه تسهیلات توسط پذیرندگان کارت شهروندی و ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان منطقه از دیگر اهداف صدور کارت شهروندی منطقه می باشد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه اظهار کرد : در مرحله نخست اجرای این طرح، جمع آوری اطلاعات روستائیان محدوده منطقه انجام شده و در مرحله بعد اطلاعات سایر فعالان حوزه های مختلف در محدوده این منطقه به منظور ارائه کارت شهروندی منطقه آزاد انزلی گردآوری می شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی