گیلانیان
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ Wednesday, 5 August , 2020
جولای 8, 2020 کد خبر : 79108 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور :

کارشکنی بانک‌ها در مسیر تولید / ‌یکی از بانک‌های دولتی به‌تنهایی ۴۸۶ واحد تولیدی را ‌تعطیل کرد

کارشکنی بانک‌ها در مسیر تولید / ‌یکی از بانک‌های دولتی به‌تنهایی ۴۸۶ واحد تولیدی را ‌تعطیل کرد

گیلانیان : دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: این‌که یکی از بانک‌های دولتی به‌تنهایی ۴۸۶ واحد تولیدی را در کشور تعطیل کرده، پذیرفتنی نیست.

میثم زالی امروز در حاشیه بازدید از دو واحد تولیدی تعطیل‌شده در گیلان اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال به‌عنوان جهش تولید نام‌گذاری شده است باید رفع مشکلات واحدهای تولیدی راکد و همچنین تلاش در راستای تحقق شعار سال را در اولویت قرار دهیم.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور تلاش در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی برای بازگشت به چرخه اقتصادی را ضروری دانست و بیان کرد: متأسفانه بعضی بانک‌های دولتی با عملکرد خود برای واحدهای تولیدی موانع ایجاد می‌کنند و این‌که یکی از بانک‌های دولتی به‌تنهایی ۴۸۶ واحد تولیدی را در کشور تعطیل کرده، پذیرفتنی نیست.

زالی مشکلات مالیات، تأمین اجتماعی و موانع بانکی را از جمله مهم‌ترین مشکلات واحدهای تولیدی در کشور برشمرد و خاطرنشان کرد: رفع این مشکلات در دستور کار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور قرار دارد.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور به بازدید خود از ۲ واحد تولیدی در رشت اشاره کرد و ابراز داشت: متأسفانه یکی از این شرکت‌های تولیدی به‌دلیل مشکلات بانکی تعطیل شده است لذا از بانک‌ انتظار داریم که برای رفع مشکلات این واحد تولیدی اقدام کند.

زالی با تأکید به اینکه بانک‌ها با توجه به نیاز جامعه باید بتوانند در تولید کشور نقش بهتری ایفا کنند خاطرنشان کرد: کارخانجاتی که امروز از آنها بازدید به‌عمل آوردیم قطعاً تا راه‌اندازی کامل وضعیت آنها را مورد پیگیری قرار می‌دهیم.

وی راجع به ظرفیت‌های این واحد تولیدی تصریح کرد: این واحد تولیدی در صورت راه‌اندازی مجدد این قابلیت را دارد که به بزرگترین واحد تولیدی چاپ کشور و حتی خاورمیانه تبدیل شود البته در تلاش هستیم که مشکلات شرکت دیگر را نیز با کمک دادستان و دادگستری گیلان برطرف کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

کشاورزان برای حفظ سلامتی خود توصیه‌ها را جدی بگیرند

ضرورت رعایت نکات بهداشتی در فصل برداشت برنج؛

کشاورزان برای حفظ سلامتی خود توصیه‌ها را جدی بگیرند

۳۰ درصد پرونده های شوراهای حل اختلاف گیلان به سازش منتهی می شود

معاون قضایی دادگستری گیلان در شورای حل اختلاف:

۳۰ درصد پرونده های شوراهای حل اختلاف گیلان به سازش منتهی می شود