گیلانیان
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ Tuesday, 11 December , 2018
اسفند ۱۰, ۱۳۹۵ کد خبر : 57384 خبر ها

نماینده‌ مردم آستانه‌اشرفیه :

کارنامه‌ بنیاد برکت نمونه‌ عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است

کارنامه‌ بنیاد برکت نمونه‌ عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است

گیلانیان : نماینده‌ مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ بهداشت و درمان گفت: گروه دارویی برکت در حوزه‌ سلامت و داروسازی به جایگاه مهمی دست یافته‌ و کارنامه این بنیاد نمونه عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت به نقل از روابط‌عمومی بنیاد برکت، محمدحسین قربانی اظهار کرد: اکنون در حال رایزنی با مجموعه‌ بنیاد برکت هستیم که بتوانیم از این فرصت برای برطرف کردن پاره‌ای از مشکلات موجود در بخش‌های مختلف عمرانی در آستانه‌اشرفیه استفاده کنیم، این شهرستان با مشکلات و محرومیت‌های عدیده‌ای در زمینه‌های مختلف مواجه بوده و نیازمند یاری بنیاد با برکتِ برکت است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم با اشاره به اقدام‌های مثبتی که بنیاد برکت در دیگر مناطق کشور داشته است تصریح کرد: این بنیاد تاکنون در حوزه‌‌های توانمندسازی اقتصادی و اشتغال‌زایی، تأمین زیرساخت‌ها و امور زیربنایی، احداث مدارس و مساجد، ساخت مراکز بهداشتی و درمانی، ارائه خدمات بیمه‌ای و حمایتی و ارتقای حوزه‌های فرهنگی کشور اقدام‌های ارزنده‌ای را انجام داده ضمن‌ اینکه در زمینه‌ تولید دارو، گروه دارویی برکت نیز عملکرد قابل دفاعی دارد.

قربانی اقدام‌های بنیاد برکت را یکی از کارسازترین روش‌ها در زمینه‌ عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور دانست و یادآور شد: این بنیاد با استفاده از کارشناسان باتجربه و کارآمدی که دارد از ظرفیت خوبی برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در سراسر کشور برخوردار است.

وی با اشاره به مشارکت در راه‌اندازی دهها مرکز صنعتی، کشاورزی، دامداری و اقتصادی از سوی بنیاد برکت در سراسر کشور، ‌گفت: این بنیاد در حوزه‌ کارآفرینی و راه‌اندازی طرح‌های توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور، فعالیت گسترده‌ای داشته و موجب ایجاد دهها هزار شغل پایدار در کشور شده است.

نماینده‌ مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از عملکرد بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه‌ بهداشت و درمان گفت: گروه دارویی برکت در حوزه‌ سلامت و داروسازی به جایگاه مهمی دست یافته‌ و کارنامه این بنیاد نمونه عینی پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*