گیلانیان
دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ Monday, 21 January , 2019
شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ کد خبر : 62114 خبر ها

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گیلان:

کسانی که از اجرای دستورات ولی‌فقیه عقب بمانند نابود می‌شوند

کسانی که از اجرای دستورات ولی‌فقیه عقب بمانند نابود می‌شوند

گیلانیان : مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کسانی که جلوتر از ولی‌فقیه حرکت کردند از دین خارج شدند و کسانی که از اجرای دستورات ولی‌فقیه عقب ماندند نابود شدند گفت: پاسداران اسلام در رکاب ولی‌فقیه هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری صبح امروز در دیدار با آیت‌الله قربانی به‌مناسبت عید غدیرخم اظهار داشت: پاسداران در جامه سبز خود تا رساندن انقلاب اسلامی به‌دست صاحب اصلی آن امام زمان(عج) از انقلاب حراست می‌کنند.

وی سپاهیان را سربازان ولایت و پاسدار اسلام ناب محمدی بیان کرد و عنوان داشت: باید شکرگذار باشیم که سپاه توسط رهبر معظم انقلاب که نائب و جانشین امام زمان (عج) است فرماندهی می‌شود.

تسخیری با اشاره به اینکه امروز سپاه پاسداران برای حفظ اسلام از مرزهای جغرافیایی نظام جمهوری اسلامی بیرون رفته است اعلام کرد: سپاه در هر دو عرصه جنگ نرم و جنگ سرد با دشمنان مبارزه می‌کند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان دفاع از اسلام را سیره علوی و نبی مکرم اسلام خواند و اعلام داشت: در نظام ولایی کسانی مدعی ولایت می‌شوند که ملازم ولایت هستند.

وی با اشاره به اینکه کسانی که جلوتر از ولی‌فقیه حرکت کردند از دین خارج شدند و کسانی که از اجرای دستورات ولی‌فقیه عقب ماندند نابود شدند بیان داشت: پاسداران اسلام در رکاب ولی‌فقیه هستند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به منحرف کردن مسیر اسلام توسط اشخاصی که از فرمان رسول اسلام سرپیچی گفت: فتنه‌گران صدر اسلام در روز غدیر خم حضور داشتند اما حوادث تلخ بعد از ارتحال پیامبر (ص) را رقم زدند.

تسخیری با اشاره به اینکه اشخاصی که در حادثه فتنه ۸۸ آشوب کردند در زمان امام راحل نیز ولایت فقیه را قبول نداشتند اظهار داشت: وجود مقام معظم رهبری، اسلام ناب محمدی را زنده نگه داشته است.

تسخیری مردم استان گیلان را مردمی که همواره پای انقلاب و ولایت فقیه ماندند خواند و خاطرنشان کرد: مردم استان ولایتمدار گیلان با حضور خود یک روز زودتر از دیگر استان‌ها، راهپیمایی بزرگ ۸ دی را رقم زدند.

وی با بیان اینکه مردم گیلان در تاریخ به‌عنوان پیشگامان مدافعان ولایت معروف هستند افزود: امروز نیز ۲۰ شهید مدافع حرم گیلانی با جان خود از انقلاب دفاع کردند و تیپ مخصوص میرزا کوچک‌خان که مدافعان حرم هستند در ماموریت سنگین و انقلابی خود توفیقات فراوانی داشتند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس  استان گیلان با اشاره به اینکه در ۵ شهر استان گیلان بازسازی واقعه غدیر خم اتقاق می‌افتد ابراز داشت: در شهرهای تالش، رضوانشهر، رودبار، لاهیجان و رشت واقعه غدیر بازسازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بازسازی واقعه غدیر ۶ سال است که بنا بر مستنداتی که اهل شیعه و سنت آن را قبول دارند در استان گیلان اتفاق می‌افتد گفت: این مراسم هر ساله مورد استقبال مردم حتی مردم اهل سنت شهرهای تالش و رضوانشهر قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

صادرات کالا از بندر آستارا ۸۵ درصد افزایش یافت

سرپرست اداره بندر و دریانوردی آستارا :

صادرات کالا از بندر آستارا ۸۵ درصد افزایش یافت

پرداخت ۵۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون :

پرداخت ۵۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی

۳۵۶۹ نفر در قالب طرح غربالگری به بیمارستان های گیلان مراجعه کردند

مدیرامور پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

۳۵۶۹ نفر در قالب طرح غربالگری به بیمارستان های گیلان مراجعه کردند

بهره مندی ۱۹۴۲ روستای گیلان از نعمت گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان :

بهره مندی ۱۹۴۲ روستای گیلان از نعمت گاز

اجبار والدین برای ترک تحصیل فرزندان جزای نقدی دارد

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان :

اجبار والدین برای ترک تحصیل فرزندان جزای نقدی دارد

جایگزینی برای هنر قالیبافان ایرانی وجود ندارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان :

جایگزینی برای هنر قالیبافان ایرانی وجود ندارد