گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
فوریه 17, 2016 کد خبر : 46041 خبر ها

فرمانده پلیس راه گیلان خبر داد

کشته شدن ۱۱۹ نفر در جاده‌های رشت

کشته شدن ۱۱۹ نفر در جاده‌های رشت

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان از کشته شدن ۱۱۹ نفر در جاده‌های رشت از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

مهیار رستگار امشب در جلسه ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر این شهرستان با اشاره به موضوع مهم ایمنی سفر و حوادث جاده ای در تعطیلات نوروز اظهار کرد: ایام نوروز شاهد بیشترین تعداد سفر به گیلان هستیم.

وی از کشته شدن ۱۱۹ نفر در جاده‌های شهرستان رشت از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و افزود: ۲۸ درصد از حوادث جاده‌ای گیلان مربوط به شهرستان رشت است.

فرمانده پلیس راه گیلان خواستار ایمن‌سازی معابر رشت با تلاش جهادی دستگاه‌های مربوطه شد و گفت: برخی از معابر و محورها نقش گردشگری و سیاحتی دارند که نیازمند ایمن‌سازی است.

وی با بیان اینکه حوادث جاده‌ای گیلان از ابتدای امسال تاکنون ۹ درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: محدوده امامزاده هاشم (ع) از مکان‌های زیارتی استان بوده اما اکنون یکی از نقاط پرخطر جاده‌ای محسوب می‌شود.

رستگار بر ضرورت برخورد مناسب با مسافران نوروزی تأکید کرد و یادآور شد: نوروز امسال هفت نفر در جاده‌های شهرستان رشت کشته شدند.

وی با اشاره به تأثیرگذاری ایمن‌سازی معابر در کاهش تلفات جاده‌ای، گفت: اطلاع‌رسانی و آموزش از موضوع‌های مهم در کاهش تلفات جاده‌ای است.

فرمانده پلیس راه گیلان کشته‌های جاده‌ای در ایام نوروز را بالا ذکر کرد و متذکر شد: حوادث جاده‌ای با آموزش و اطلاع‌رسانی کنترل می‌شود.

وی هشدارهای ترافیکی را در صرفه‌جویی هزینه سوخت موثر خواند و خاطرنشان کرد: با هشدارهای پلیسی می‌توان خسارت برخی از دستگاه‌ها مانند بیمه‌ها را کاهش داد./منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد