گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ Sunday, 20 October , 2019
تیر ۱۷, ۱۳۹۸ کد خبر : 73946 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده انتظامی آستارا :

کشف بیش از ۲ هزار قلم لوازم بهداشتی قاچاق در آستارا

کشف بیش از ۲ هزار قلم لوازم بهداشتی قاچاق در آستارا

گیلانیان : فرمانده انتظامی آستارا از کشف و ضبط ۲ هزار و ۷۹۶ قلم لوازم بهداشتی قاچاق در این شهرستان مرزنشین خبر داد و گفت: دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.

سرهنگ محمد نمازی اظهار کرد: مأموران پاسگاه ایست و بازرسی سه راه قلعه آستارا حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پیکان وانت و یک دستگاه اتوبوس مشکوک شده و این خودروها را متوقف می کنند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودروها دو دستگاه کولر اسپیلت و ۲ هزار و ۷۹۶ قلم لوازم بهداشتی قاچاق کشف و ضبط شد، افزود: کارشناسان ارزش اموال کشف شده را بیش از ۳۵۰ میلیون ریال برآورد کردند.

وی بیان کرد: در این راستا دو متهم ۳۷ و ۶۴ ساله دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی آستارا با اشاره به اینکه شهروندان در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک مراتب را سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند، گفت: نیروی انتظامی شهرستان مرزی آستارا دو سارق را که ۵ فقره سرقت از منازل شهرستان را داشتند، دستگیر کرده است.

نمازی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان آستارا، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت و در همین راستا ماموران پلیس پس از انجام تحقیقات میدانی دو متهم را در این پرونده شناسایی کردند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی قضایی، متهمان در یک عملیات در مخفیگاهشان دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان ۳۳ و ۴۷ ساله در بررسی فنی پلیس به ۵ فقره سرقت منزل در شهرستان آستارا اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی آستارا گفت: سارقان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند./ منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان :

خسارت ۵۷ میلیارد تومانی سیل اخیر به راه های گیلان

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان :

هنوز کد گمرک ‌بندر آستارا در سامانه مرکزی ثبت نشده است

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz