گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ Thursday, 1 December , 2022
مارس 20, 2019 کد خبر : 72542 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

مدیرکل کمیته امداد گیلان خبر داد:

کمک ۸۰ میلیارد تومانی گیلانیان برای حل مشکل محرومان در سال ۹۷

کمک ۸۰ میلیارد تومانی گیلانیان برای حل مشکل محرومان در سال ۹۷

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به کمک ۸۰ میلیارد تومانی مردم این استان از ابتدای امسال تاکنون، گفت: کمیته امداد بدون کمک های مردمی و خیران نمی تواند مشکلات محرومان را حل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس اهرابی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به اینکه امسال کمیته امداد استان گیلان تلاش کرد تا بخشی از مشکلات محرومان و مددجویان تحت پوشش خود را حل کند، اظهار کرد: با کمک و حمایت‌های مردمی و خیران گام‌های خوبی در راستای حل این مشکلات برداشته شده است.

وی با تأکید بر لزوم مشارکت‌های مردمی و خیران برای کمک به کمیته امداد برای حل مشکلات محرومان، افزود: کمیته امداد بدون کمک‌های مردمی و خیران نمی‌تواند به تمامی مسائل و مشکلات محرومان رسیدگی کند.

اهرابی با اشاره به کمک ۸۰ میلیارد تومانی گیلانیان در سال ۹۷ برای حل مشکلات محرومان، گفت: این میزان از کمک در حالی انجام شده که امسال شاهد بیشترین هجمه از سوی دشمنان علیه نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده‌ایم.

وی در ادامه به پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد تومان زکات از سوی مردم استان گیلان نیز اشاره و بیان کرد: زکات پرداخت شده صرف کمک هزینه خرید جهیزیه، درمان، تحصیل دانش آموزان و دانشجویان، آزادی زندانیان، احداث، تعمیر و بازسازی مسکن، معیشت و اشتغال نیازمندان شده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان همچنین با بیان اینکه در آستانه نوروز بیش از ۵ هزار سبد غذایی نیز در میان نیازمندان توزیع شده است، تصریح کرد: بیش از ۱۱ میلیارد تومان صدقه و همچنین پنج میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان کمک از سوی مردم استان گیلان به مراکز نیکوکاری شده است.

گفتنی است افرادی که قصد کمک دارند می‌توانند از طریق کد *۸۸۷۷*۰۱۳#، شماره‌حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی و یا ارسال عدد ۱ به سامانه ۸۸۷۷ و به صورت حضوری در دفاتر کمیته امداد سراسر استان گیلان کمک‌های خود را به نیازمندان اهدا کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی