گیلانیان
سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ Tuesday, 21 January , 2020
تیر ۳۰, ۱۳۹۸ کد خبر : 74167 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده مردم رودسر و املش :

کم‌کاری‌ برخی مدیران سبب کندی پروژه‌های عمرانی رودسر و املش شد

کم‌کاری‌ برخی مدیران سبب کندی پروژه‌های عمرانی رودسر و املش شد

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: کم‌کاری‌ برخی از مدیران اجرایی که علت بخشی از آن به علت سلایق سیاسی اتفاق افتاد سبب کندی اجرای پروژه‌های عمرانی دو شهرستان رودسر و املش شد.

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت با تأکید بر اینکه وی به‌عنوان نماینده مردم به صورت شفاف گزارش عملکرد اجرای پروژه‌های عمرانی را به سمع و نظر آنان می‌رساند اظهار داشت: کم‌کاری‌ برخی از مدیران اجرایی سبب کندی اجرای پروژه‌های عمرانی در دو شهرستان رودسر و املش شد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس همکاری نکردن برخی از مدیران اجرایی را در بحث اجرای برنامه‌های عمرانی این منطقه مورد تأکید قرار داد و گفت: بنده با اهرم‌هایی که به عنوان نماینده مردم در اختیار داشتم سعی کردم وضعیت یاد شده را با هدف به حرکت درآوردن عملیات اجرایی پروژه‌ها اصلاح و کنترل کنم.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه در زمینه صنعت فعالیت‌های بسیار خوبی در دو شهرستان رودسر و املش انجام شده است تصریح کرد: چندین کارخانه و واحد تولیدی موجود در سطح منطقه که به عللی سال‌های سال تعطیل شده بود را با رایزنی‌هایی که انجام دادیم مجدداً به چرخه تولید و بهره‌وری بازگرداندیم.

عباسی افزایش فرصت‌های جدید شغلی در نتیجه احیاء واحدهای تولیدی و صنعتی را مورد تأکید قرار داد و افزود: با اقداماتی که در حوزه صنعت در شهرستان‌های رودسر و املش انجام شد برای حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر نیروی کار تنها از طریق به حرکت درآوردن کارخانجات تعطیل شده فرصت جدید شغلی ایجاد شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از گفت‌وگوی شفاف با مردم رودسر و املش و تشریح مشکلاتی که در حوزه پروژه‌های راه‌سازی دو شهرستان وجود دارد خبر داد و گفت: بنده به‌زودی به مردم خواهم گفت که علل کندی اجرای پروژه‌هایی نظیر بزرگراه املش- شلمان و یا راه کلاچای- رحیم‌آباد- قزوین چیست.

وی اخذ حدود ۷ هزار تن قیر رایگان از بنیاد مسکن در راستای عمران و آبادانی روستایی شهرستان‌های رودسر و املش را نیز از جمله اقدامات انجام شده ذکر کرد و افزود: مردم باید بدانند ضعف اجرای پروژه‌های عمرانی به علت مسائل اعتباری بوده و یا کم‌کاری و کارشکنی مدیران اجرایی در آن دخیل است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس اجرای عملیات گازرسانی در نقاطی از این دو شهرستان و حل نوسانات برق آن‌ها را نیز از دیگر اقدامات انجام شده خواند و افزود: گزارش فعالیت‌های انجام شده توسط بنده به زودی در اختیار مردم رودسر و املش قرار می‌گیرد تا مردم خودشان درباره عملکردها قضاوت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

کاهش فاصله بین «علم و صنعت» بهره‌وری را افزایش می‌دهد

معاون سازمان برنامه و بودجه در رشت:

کاهش فاصله بین «علم و صنعت» بهره‌وری را افزایش می‌دهد

با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

نامه ۲۴ اقتصاددان کشور به رئیس‌جمهور:

با این ۱۰ راهکار، بدون کمک خارجی اقتصادایران را نجات دهید

تولید برنج در کشور به خودکفایی می‌رسد

رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی :

تولید برنج در کشور به خودکفایی می‌رسد

پیام مهمی برای جهان مخابره شد/ «ترور بزدلانه» مایه روسیاهی آمریکا

بازتاب نماز جمعه امروز تهران در رسانه‌های جهان؛

پیام مهمی برای جهان مخابره شد/ «ترور بزدلانه» مایه روسیاهی آمریکا

زندگی سردار سلیمانی

ار سلیمانی