گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ Sunday, 19 August , 2018
آذر ۱۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 63832 خبر ها

ساز ناساز شورای شهر رشت :

کوچه پس کوچه‌های شهر ما خجالت آور است / شهردار به توصیه‌ها گوش نمی‌کند

کوچه پس کوچه‌های شهر ما خجالت آور است / شهردار به توصیه‌ها گوش نمی‌کند

گیلانیان به گزارش ایلنا : عضو شورای شهر رشت گفت:نهضت آسفالت باید ادامه یابد زیرا این حق مردم است و مردم در این زمینه از ما انتظاراتی دارند.

احمد رمضان‌پور نرگسی در جلسه شورای شهر رشت با اشاره به روز جهانی معلولان بیان داشت:امیدواریم دولتمردان ما حداقل نیازهای معلولان را فراهم کنند و در این راه قدم های موثری بردارند.

رمضان پور با اشاره به اینکه رئیس شورا وظایف سختی دارد افزود: سه ماه از این شورا گذشته اما دریغ از یک نشست با استاندار و یا نماینده ولی فقیه که امیدواریم به یمن هفته وحدت با این نشست‌ها بتوانیم فکری برای توسعه شهرمان کنیم چرا که کوچه پس کوچه های شهر ما خجالت آور است.

این عضو شورا اظهار داشت: نهضت آسفالت باید ادامه یابد زیرا این حق مردم است و مردم در این زمینه از ما انتظاراتی دارند.

رمضان پور با تاکید بر اینکه میرزا کوچک خان جنگلی ارزش بزرگی برای ما است عنوان کرد: این فرد ٧ سال عمر خود را با کلاهبرداران و نظام سلطه جنگید،خیانت ها دید و در نهایت با مظلومیت به شهادت رسید .

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت با اشاره به ورود افراد غیر بومی توسط شهردار رشت به شهرداری عنوان کرد: نیروهای کارآمدی در بدنه شهرداری وجود دارند که متاسفانه از آنها استفاده نمی‌شود.

حامد عبداللهی در جلسه شورای شهر رشت ضمن خیر مقدم به اعضا و اصحاب رسانه بیان داشت: گفتنی‌ها گفته می شود اما گوش شنوایی نیست.

وی با بیان اینکه در جلسات گذشته به لاشه آهن‌های ناشی از پل‌ها در عابر پیاده اشاره شد اما توجهی به آن صورت نگرفت اظهار داشت:یا شهردار بی توجه است و یا افراد بی کفایتی که در این زمینه فعالیت می کنند.

عبداللهی عنوان کرد:ما آرامش را برای مردم فراهم نکردیم و حتی آرامش را از خانواده شهرداری هم سلب کرده ایم.

این عضو شورا گفت:شهرداری را آوردیم که با تجربه باشد و رفاه را برای مردم رشت فراهم آورد اما این رفاه هنوز احساس نشده است و هر روز آرامش ها کمرنگ تر و نگرانی زیاد تر می شود.

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت با اشاره به ورود افراد غیر بومی توسط شهردار رشت به شهرداری عنوان کرد: نیروهای کارآمدی در بدنه شهرداری وجود دارند که متاسفانه از آنها استفاده نمی شود، بهرحال امیدوارم شهردار رشت بتواند آسایش را برای مردم فراهم کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*