گیلانیان
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ Monday, 22 April , 2019
مهر ۲۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 69941 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام‌جمعه رشت :

گرانی به دلیل بی‌تدبیری در تصمیم‌گیری است

گرانی به دلیل بی‌تدبیری در تصمیم‌گیری است

گیلانیان : امام‌جمعه رشت با اذعان به وجود گرانی به دلیل عدم تدبیر درست در تصمیم‌گیری‌ها گفت: مشخص نبودن دو وزیر باعث شده در ترخیص برخی از کالاها به‌خصوص در ورود و خروج آن‌ها مشکلاتی به وجود بیاید.

آیت‌الله رسول فلاحتی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به شهادت عمار ابن یاسر در هفته پیش رو اظهار کرد: بسیاری از مردم عمار گونه پای انقلاب و رهبر معظم ایستاده‌اند اما برخی از افراد بی‌بصیرتی کرده و راه خود را تغییر داده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت دور شدن از وابستگی ایران به صادرات نفت گفت: باید تلاش‌هایی صورت بگیرد تا ایران تولیدات خود را افزایش داده و به صدور تولیدات به کشورهای دیگر متمرکز شود.

امام‌جمعه رشت با اشاره به حادثه تروریستی ۲۵ مهرماه امسال مبنی بر گروگان‌گیری ۱۴ نفر از مرزبانان عزیز ایران اسلامی افزود: مردم ما دقت‌های لازم را در مرزهای ویژه از نیروهای مسلح بیشتر طلب می‌کنند، چراکه اگر یک خون از دماغ یکی از سربازان این نظام بچکد مردم و مسئولان نگران می‌شوند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه دشمن درصدد است که تصویر غلطی از نظام اسلامی در دل مردم ایران ایجاد کند تصریح کرد: ایران اسلامی در هیچ دوره‌ای از تاریخ انقلاب مشکلات مالی و بازار نداشته، هرچند تاریخ ایران نشان می‌دهد، پس از پایان جنگ جهانی دوم شرایطی سخت اتفاق افتاد اما آن روزگاری بود که انسان‌های زبون در جامعه ایران پادشاهی می‌کردند.

وی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی، ملت ایران در تمام میدان‌ها جهانی حتی به نیازمندان جهان کمک می‌کنند افزود: بسیاری از نیروهای غربی با سفر به ایران اعلام تعجب کرده که اثری از تحریم‌های آمریکا در بازار ایران دیده نمی‌شود و باوجوداینکه انقلاب اسلامی چنین تحریم‌های سختی را تجربه می‌کنند برایشان جای تعجب است.

امام‌جمعه رشت با اذعان به وجود گرانی به دلیل عدم تدبیر در تصمیم‌گیری‌ها گفت: مشخص نبودن دو وزیر باعث شده در ترخیص برخی از کالاها به‌خصوص در ورود و خروج آن‌ها مشکلاتی به وجود بیاید زیرا کالاها دیر خروج یافته و موقعیتی برای سودجوها فراهم شد تا کالاها را احتکار کنند.

فلاحتی با انتقاد از برخی خریدهای بیش از نیاز برخی از مردم به دلیل نگرانی از تمام شدن کالاها بیان کرد: دست‌های پنهان در کشور وجود دارد اما هیچ مشکلی وجود ندارد چراکه در بسیاری از کالاهایی که حتی فکر می‌کنیم در حال اتمام است، آمارها نشان می‌دهد که فوق نیاز کشور وجود داشته و حتی آن را صادر می‌کنیم.

وی با اشاره به فعالیت رسانه‌ای دنیا در خصوص قتل مشکوک خبرنگار عربستانی تصریح کرد: باید نفرین کرد بر این امپراتوری رسانه‌ای استعماری، چراکه در قبال کشته شدن هزاران نفر در یمن و سوریه سکوت اختیار کرده و حرفی از این ظلم به انسان نمی‌زنند.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه ایران در پروسه فرهنگی موفق نبوده است گفت: مسئولان فرهنگی آن‌گونه که می‌بایست کار می‌کردند فعالیت نکرده لذا امیدواریم با برنامه‌ریزی نظام در حوزه فرهنگی، این کم‌کاری‌ها جبران شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

آغاز برداشت گل گاو زبان در اشکورات رودسر

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان رودسر خبر داد:

آغاز برداشت گل گاو زبان در اشکورات رودسر

حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان از آموزه‌های قرآن و شهداست

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم:

حرکت عظیم مردمی در امداد به سیل‌زدگان از آموزه‌های قرآن و شهداست

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش :

ارتش و سپاه بازوان قدرتمند ایران هستند

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz