تبلیغ
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 21 November , 2018
مهر ۲۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 69941 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

امام‌جمعه رشت :

گرانی به دلیل بی‌تدبیری در تصمیم‌گیری است

گرانی به دلیل بی‌تدبیری در تصمیم‌گیری است

گیلانیان : امام‌جمعه رشت با اذعان به وجود گرانی به دلیل عدم تدبیر درست در تصمیم‌گیری‌ها گفت: مشخص نبودن دو وزیر باعث شده در ترخیص برخی از کالاها به‌خصوص در ورود و خروج آن‌ها مشکلاتی به وجود بیاید.

آیت‌الله رسول فلاحتی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رشت با اشاره به شهادت عمار ابن یاسر در هفته پیش رو اظهار کرد: بسیاری از مردم عمار گونه پای انقلاب و رهبر معظم ایستاده‌اند اما برخی از افراد بی‌بصیرتی کرده و راه خود را تغییر داده‌اند.

وی با اشاره به اهمیت دور شدن از وابستگی ایران به صادرات نفت گفت: باید تلاش‌هایی صورت بگیرد تا ایران تولیدات خود را افزایش داده و به صدور تولیدات به کشورهای دیگر متمرکز شود.

امام‌جمعه رشت با اشاره به حادثه تروریستی ۲۵ مهرماه امسال مبنی بر گروگان‌گیری ۱۴ نفر از مرزبانان عزیز ایران اسلامی افزود: مردم ما دقت‌های لازم را در مرزهای ویژه از نیروهای مسلح بیشتر طلب می‌کنند، چراکه اگر یک خون از دماغ یکی از سربازان این نظام بچکد مردم و مسئولان نگران می‌شوند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه دشمن درصدد است که تصویر غلطی از نظام اسلامی در دل مردم ایران ایجاد کند تصریح کرد: ایران اسلامی در هیچ دوره‌ای از تاریخ انقلاب مشکلات مالی و بازار نداشته، هرچند تاریخ ایران نشان می‌دهد، پس از پایان جنگ جهانی دوم شرایطی سخت اتفاق افتاد اما آن روزگاری بود که انسان‌های زبون در جامعه ایران پادشاهی می‌کردند.

وی با بیان اینکه پس از انقلاب اسلامی، ملت ایران در تمام میدان‌ها جهانی حتی به نیازمندان جهان کمک می‌کنند افزود: بسیاری از نیروهای غربی با سفر به ایران اعلام تعجب کرده که اثری از تحریم‌های آمریکا در بازار ایران دیده نمی‌شود و باوجوداینکه انقلاب اسلامی چنین تحریم‌های سختی را تجربه می‌کنند برایشان جای تعجب است.

امام‌جمعه رشت با اذعان به وجود گرانی به دلیل عدم تدبیر در تصمیم‌گیری‌ها گفت: مشخص نبودن دو وزیر باعث شده در ترخیص برخی از کالاها به‌خصوص در ورود و خروج آن‌ها مشکلاتی به وجود بیاید زیرا کالاها دیر خروج یافته و موقعیتی برای سودجوها فراهم شد تا کالاها را احتکار کنند.

فلاحتی با انتقاد از برخی خریدهای بیش از نیاز برخی از مردم به دلیل نگرانی از تمام شدن کالاها بیان کرد: دست‌های پنهان در کشور وجود دارد اما هیچ مشکلی وجود ندارد چراکه در بسیاری از کالاهایی که حتی فکر می‌کنیم در حال اتمام است، آمارها نشان می‌دهد که فوق نیاز کشور وجود داشته و حتی آن را صادر می‌کنیم.

وی با اشاره به فعالیت رسانه‌ای دنیا در خصوص قتل مشکوک خبرنگار عربستانی تصریح کرد: باید نفرین کرد بر این امپراتوری رسانه‌ای استعماری، چراکه در قبال کشته شدن هزاران نفر در یمن و سوریه سکوت اختیار کرده و حرفی از این ظلم به انسان نمی‌زنند.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه ایران در پروسه فرهنگی موفق نبوده است گفت: مسئولان فرهنگی آن‌گونه که می‌بایست کار می‌کردند فعالیت نکرده لذا امیدواریم با برنامه‌ریزی نظام در حوزه فرهنگی، این کم‌کاری‌ها جبران شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس :

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

مدیر دپارتمان مدیریت شهری :

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان :

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان :

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است