گیلانیان
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ Saturday, 26 September , 2020
اکتبر 31, 2019 کد خبر : 75646 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان

گردشگرپذیر بودن گیلان تقویت زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان را بیشتر می‌طلبد

گردشگرپذیر بودن گیلان تقویت زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان را بیشتر می‌طلبد

گیلانیان : استاندار گیلان به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان میانگین جمعیت ثابت استان اشاره کرد و گفت: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می‌کنند که توجه جدی به تقویت زیرساخت‌های این حوزه از مطالبات مردم محسوب می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز در نشست جمعی از اساتید، پزشکان، اعضای هیئت علمی و نمایندگان صنوف مختلف دانشگاه علوم پزشکی گیلان با وزیر بهداشت، درمان و علوم پزشکی و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، سلامت را رکن و مولفه‌ای مهم در هر جامعه و کشوری برای نیل به توسعه یافتگی عنوان کرد و افزود: نبی مکرم اسلام (ص) ، سلامت و امنیت را از مهمترین نعمت‌های الهی برشمرده‌اند که برای همه ی جوامع و در هر زمانی بسیار گرانسنگ است.

وی به تلاش مستمر دولت و نظام جمهوری اسلامی در پرداختن به موضوع سلامت به عنوان مهمترین دغدغه مردم اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم وجود مشکلات بسیار در ۴ دهه گذشته از دوره نظام جمهوری اسلامی، اقدامات موثری در ارتقای شاخص‌های حوزه درمان، بهداشت و سلامت صورت گرفته است.

نماینده عالی دولت در گیلان افزود: امیدوارم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تأمین انتظارات مردم استان و تحقق شاخص های مطلوب با اولویت بندی و اختصاص امکانات و تجهیزات و تامین نیروی انسانی مورد نیاز و با استفاده تلاش مستمر خدمتگزاران مردم در عرصه بهداشت و سلامت، بیش از پیش موفق و در جلب رضایت مردم سربلند باشند .

استاندار گیلان به بازدید  خود و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در حال احداث سایت لاکان رشت اشاره کرد و افزود: پروژه‌هایی دارای پیشرفت فیزیکی بالا از جمله بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی رشت جزو اولویت‌های مدیریت استان است که در تلاشیم تا با حمایت‌های اعتباری رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه  تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

دکتر زارع  به میزبانی گیلانیان از گردشگران به میزان جمعیت ثابت استان اشاره و خاطرنشان کرد: گردشگران در کنار گیلانیان از خدمات بخش بهداشت و درمان استفاده می‌کنند که توجه به تقویت زیرساخت‌های این حوزه از مطالبات مردم  و فعالان حوزه سلامت محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران

رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تبیین کردند؛

ابعاد فرماندهی بی‌نظیر امام خمینی و دفاع عقلانی، مردمی و سرمایه‌ساز ملت ایران