گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
ژانویه 26, 2012 کد خبر : 6282 دسته‌بندی نشده

گيرم كه خلق را به طريقي ...

گروئی آقای کوچکی نژاد می‌تواند کارساز باشد ؟!

گروئی آقای کوچکی نژاد می‌تواند کارساز باشد ؟!

اختصاصی گیلانیان : می‌گویند نوح پیغمبر، سیصد سال پیامبری کرد ولی نتوانست جمعیتی را به دین خود جذب نماید . وقتی مرگش فرا رسید از خدا خواست سیصد سال دیگر به او مهلت دهد بلکه بتواند عده‌ای را به دین خود جلب نماید. باز موفق نشد و در پایان مرحله دوم باز از خدا تقاضای عمر سیصد ساله دیگر برای انجام رسالت خود نمود ولی بعد از نهصد سال تنها توانست ۷۰ نفر را دعوت به دین خود نماید.

شاید این داستان بی شباهت به اقدام آقای مهندس جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نباشد که دفتر ایشان در آستانه انتخابات طی تماسی با تلفن همراه خیلی از معلمان بازنشسته ! آنان را به جلسه عصر روز سه شنبه ۵/۱۱/۹۰ در محل دفتر ایشان برای بررسی مطالبات بازنشستگان آموزش و پرورش دعوت بعمل آورد ؟!

این اقدام آقای مهندس کوچکی نژاد چند سؤال در افکار باز نشستگان به وجود آورد که ما حصل آن در جمع بازنشستگان مستقر در بوستان های شهر به خوبی مشهود است.

در مجمع سیار بازنشستگان گفته می‌شد :

 ایشان به چه طریقی و با حمایت چه کسانی شماره همراه بازنشستگان را به دست آورده و چه شد که این همکار عزیز ما بعد از سه سال و نیم آنهم به وقت انتخابات به فکر مطالبات ما افتاده‌است ؟

 کسیکه طی سه سال و نیم یک قدم خیری برای بازنشستگان بر نداشته چگونه می‌تواند با این همه مشغله تبلیغاتی برای انتخابات و مسایل پیش روی مجلس مطالبات ما را ظرف شش ماه باقیمانده وصول نماید ؟

و آخری کفایت مذاکره را اعلام کرد که :

 ای آقا ! ایشان اگر نیت خیر داشت تا حالا انجام داده بود ، اینها همه بازی تبلیغاتی است که می‌خواهند دل مردم را برای رأی خودشان نرم کنند و بعد مثل گذشته بروند، حاجی، حاجی، مکه !؟

معلوم نیست آقای کوچکی نژاد به عنوان یک معلم که زمانی هم مدیر کلی این اداره عائله مند را به عهده داشتند و به خوبی از مشکلات معلمان به ویژه بازنشستگان مطلع بودند و با حمایت همین جامعه فرهنگیان به امید حل مشکلات‌شان راهی مجلس شدند چرا در طول سه سال و نیم از دوره نمایندگی خود در فکر مطالبات فرهنگیان نیفتادند و حالا که در آستانه انتخابات قرار گرفتند و از عمر نمایندگی‌شان شش ماهی بیشتر نمانده رأفت و دلسوزی ایشان گل کرده و به فکر مطالبات همکاران قدیمی خود افتادند ؟!

آیا شخص ایشان از مشکلات بازنشستگان بی‌اطلاع بودند و یا بر اثر مشغله فراوان عزل و نصب‌ها، لابی کردن در تهیه لیست سی نفره برای تصدی پست‌های مدیریتی استان، کاشتن نیروهای خواص در ادارات و غیره فرصت رسیدگی به این مهم را نداشته و حالا که تقریبا فراغتی حاصل کردند به این فکر افتادند تا از این اهرم به عنوان (گروئی) برای انتخاب مجدد ( برای دومین بار) استفاده نمایند ؟

از آنجائی که گفته‌اند “در دل دوست به هر حیله رهی باید جست” شاید پرده تبلیغاتی تقدیر و تشکر از آقای جبار کوچکی نژاد در خصوص کاهش هزینه برق مصرفی سال گذشته که نتیجه کار شخص دیگری را به ایشان منتسب نموده‌ بوده موجب تکدر بینندگانش شده شیوه جدیدی را جایگزین نموده اند !

تصور می‌رود ایشان مثل نوح پیغمبر ، درخواست تمدید دوره نمایندگی دارند که (مطالبات بازنشستگان) را وسیله قرار داده و بزودی اهرم‌های دیگری مثل : دانشگاه فرهنگیان، اشتغال فرزندان فرهنگیان ، اتوبان نیمه تمام رشت قزوین و غیره پیدا خواهد شد !

با توجه به پیشرفت زمان و فنون تبلیغاتی باید تفاوتی بین نوح نبی و آقای کوچکی نژاد وجود داشته‌باشد؛ اگر نوح پیغمبر بعد از سه دوره سیصد ساله در مجموع هفتاد نفر را جذب نموده، شرایط زمان و مکان ایجاب می‌کند که آقای مهندس برای هر دوره هفتاد نفر را جذب و در ادارات به عنوان چشم و گوش خود مشغول نماید بلکه به وسیله آنان بتواند تصمیمات درون سازمانی خود را قبل از اجرا برای ایجاد مثلا ابهت و اقتدار منعکس نمایند ؟!

 اما:

گیرم که خلق را به طریقی فریفتی                           با دست انتقام طبیعت چه می‌کنی ؟

اخبار مرتبط

نظرات

 • کوچکی نژاد دوره قبل برای راهیابی بمجلس یک میلیارد و۲۰۰میلیون برایش هزینه کردند ازکجاآورد درضمن به همه کارمندان آموزش وپرورش استان لوح تقدیرداد

 • آقا این هزینه رو کجا کرده که ما خبر نداریم به من میل بزن تا در جریان مطالب قرارت بدم …
  black_user2003@yahoo.com

 • ﺳﻼﻡ ﺍﮔﺮ … ﻫﺳﺘﯿﺪ ﻓﯿﻠﺘﺮ ﻧﮑﻨﯿﺪ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﺑﺪﯾﻦ ﻫﺮﭼﻨﺪ ﺍﺯ ﺁﺩﻣﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﻧﺎﻣﺮﺩﺍﻧﻪ ﺗﺨﺮﯾﺐ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ … ﺑﻮﺩن ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻪ
  ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻣﯽ‌ﺳﻮﺯﯾﺪ ﭼﻮﻥ قهرمانی … ﺗﺎﯾﯿﺪ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﯾﻨﻄﻮﺭﯼ ﺣﺮﻓﺎ ﻣﯽ‌ﺯﻧﯿﺪ ﺩﯾﮕﻪ
  ﺑﮕﯿﺪ ﻫﺮﭼﯾﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺑﮕﯿﺪ
  ﺷﻨﻮﻧﺪﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﺎﻗﻞ ﺑﺎﺷﻪ

 • سلام
  من نمی دونم چرا تا بعضی ها کوچکترین انتقادی ازشون می شه آتیش می گیرند ؟!!!
  کل مطلب بالا رو که خوندم چیز خاصی توش ندیدم که اینقد برخی دوستان و هواداران رو برافروخته ! خب دفتر آقای کوچکی ن‍ژاد یا خود ایشون که اتفاقا فرهنگی هم هستند جوابیه بدن یا توضیح که مثلا خیر اینجوری که اینجا نوشته شده نیست و فلان جوره ، از بس غرور ورمونداشته و به احدالناسی پاسخگو نبودیم فکر می کنیم روال درست عدم پاسخگویی !؟
  آقا فرمودند : مسولین در هر سطحی که هستند باید پاسخگو باشند
  در ضمن بد نیست آقای مهندس کوچکی ن‍‍ژاد به همین بهانه و از همین تریبون یه گزارش عملکردی هم درباره مدت حضورشون به عنوان نماینده محترم مردم رشت در مجلس ارائه کنند البته اگر نیاز می بینند و صلاح می دونند ، چون رشتی ها می خوان بدونن ایشون غیر از دعواهاش با قهرمانی استاندار قبلی منشاء چه خدماتی شدند و می خوان تصمیم بگیرن دوباره به ایشون رای بدن یا عزیز دیگری رو انتخاب کنن
  به هر حال آرزوی موفقیت همه خدمتگزاران رو داریم.

 • زنده باد مهندس جبار کوچکی نژاد بهترین نماینده دوران گیلان
  دوسش داریم بازم بهش رای می دیم
  تا ۴ سال دیگه هم بره بشینه تو مجلس ، ما هم … ببریم
  تا … شود هرآنکه نتواند دید

 • هیچکس حوصله آقای ” ک ” نداره نه اصحاب رسانه و نه مدیران استانی مگر فامیلش امیدعزیز،،اقازاده و..

 • ۴۰۰ میلیون از یک میلیارد و دویست میلیون تومان هزینه انتخاباتی کوچکی نژاد را شرکت …. مالک ….. کوچکی نژاد متعلق به برادران …. (پیمانکار) تامین نموده است. این شرکت همان شرکتی است که بخاطر خیانت در امانت و سوءاستفاده از بیت المال (در جریان یکی از دهها قراردادی که از صدقه سری همین نماینده پرتلاش ! از ادارات زورگیری کرده)در قراردادش با آب و فاضلاب شهری استان گیلان درزمان مدیریت مهندس ناصر امینی پس از طی مراحل قانونی و قضایی و اداری قراردادش فسخ شد و وجه الزمانش بنفع بیت المال ظبط گردید.مهمترین دلیل درگیری کوچکی نژاد با امینی همین مساله بود که امینی را برکنار کردند!! کار دنیا وارونه شده نماینده درگیر … تایید صلاحیت و مدیران خوشنا و مدافع و محافظ بیت المال مانند امینی و قهرمانی را رد صلاحیت می کنند!

 • شما که با خواندن این مطلب از سایتی که بعد از رد صلاحیت نامزدش استاندار … مسیر تخریب را بر علیه کاندیداهای دیگر پیش گرفتهبرای تنویر افکار عمومی به صفحه۱۳۳ از گزارش عملکرد آقای کوچکی نژاد مراجعه کنید.

 • احتراما همانگونه که پیش تر منتشر شده بود ” گیلانیان ” در خصوص صلاحیت نامزدها حجت را قانون و اعلام نظر شورای محترم نگهبان اعلام نموده است و می داند و در همین راستا نیز برای از بین رفتن هرگونه شائبه احتمالی مبنی بر حمایت پیش از موعد و یا فرا قانونی از نامزدهای انتخاباتی، پس از ثبت نام استاندار سابق گیلان ، اقدام به برداشتن تصویر وی از قسمت بالایی (هدر) سایت نموده است .
  با این حال این پایگاه ضمن احترام به تمامی افراد حقیقی و حقوقی در راستای اهداف رسانه ای خود برطبق موازین اعلام شده اش در ” مرامنامه گیلانیان ” فعالیت خواهد نمود و آماده است توضیحات رسمی دفتر آقای مهندس جبار کوچکی نژاد را در خصوص مطلب فوق الاشاره منتشر نماید.

 • امیرحسین علیزاده عزیز واسه شما زود بفهمید این سایت از کجا … میخوره و با شاید میخواید با نظرات کم رنگ موضع این سایت رو نادیده بگیرید.

 • زنده باد “ق” که همسر خود را در سن ۴۰ سالگی به استخدام آموزش و پرورش در آورد

 • به دوستان عزیزی که در ذیل همین مطلب با اسامی متنوع مانند ” قهرمانی ، پاسخگو ، آقای محمد و مهدی و …” و در واقع با یک آی پی مشخص !!! اقدام به گذاشتن نظر های مختلف نموده اند ! پیشنهاد می شود زحمت خود را زیاد نفرمایند ! با این حال گیلانیان از ارسال نظر همه بازدیدکنندگان محترم کمال تشکر را دارد

 • دوستی که مردانه با ۱ آی پی ۳ ، ۴ تا نظر گذاشته یکی هم با نام “قهرمانی” به گفته ” گیلانیان ” !!!
  می شه برا اثبات ادعاش نام محل کار همسر آن بنده خدا رو هم ذکر کنه تا ما حضورا بریم صحتش رو جویا شیم ؟

 • می شه بگین این آقا ، کلا چند تا نطق پیش از دستور داشته تو مجلس؟
  در ضمن دم مهندس ” ر ق چ ” گرم که تو سال ۸۸ طبق آمار آنکتاد سازمان ملل رتبه اول جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی رو برای گیلان کسب کردو توسط ریس جمهور هم تقدیر شد.
  آقای مهندس کوچکی نژاد ، شما چه گلی به سر رشت زدید ؟!!

 • آقای محمد که به طرفداری از آقای “ا” و شاید اقای “د” اقدام به نظر میفرمایید و مدیر عزیز گیلانیان که اضحار دانایی در علوم غیر مربوط به خود میفرمایند آیا حاضرید که ما را در انتشار اسناد … آقایان ” ا ” و “د” کمک فرمایید ؟!

 • پادنگ/فاطمه عاطفی فرد

  ………………………..این … با دویست تا رأی بالاتر رفت مجلس.معلوم نیست این همه ……………. ندیدند!! …………………………………………….. آنها می دانندکه اگر “ق ” ” ص ” و ” ق ” و امثالهم تأیید شوند درستی و خرد و توانایی شان آنقدر برای مردم شفاف است که مردم از دل وجان برای داشتن مجلسی قوی صددرصد بیگانه گریز ومردمی بالاترین رأی وصادقانه ترین حضور در انتخابات راخواهند داشت.این وحشت سبب می شود که ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

 • خدا پدرت را برایت نگه دارد خدا رفتگانت را بیامرزد اگر از قهرمانی و امینی هرچه سند معتبر و قانونی داری (البته سند محکمه پسند) اول به نهادهای امنیتی و نظارتی و قضایی بده و بعد آنرا در همین گیلانیان منتشر کن. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.راستی اگر تمایل دارید به طرفیت همین سایت وزین گیلانیان مناظره برگزار بشه تا این ادعاهای دروغ علیه امینی و قهرمانی با حضور همین دو عزی و در حضور مردم مطرح بشه تا خودشون جواب بدن.شما که مدرک داری،نباید بترسی بسم الله! ولی شایعه پراکنی و جوسازی علیه دوتن از مدیران توانمند و بومی گیلان را کنار بگذار.در تمام دنیا مدیران کارکشته و متخصص متعهد خودشون رو روی سر میگذارند حتی پس از بازنشستگی هم از تجربیاتشون استفاده می کنن اما امثال شما دلتون را به خزعبلات و عقده گشایی نماینده … رفیق برادر (ا ، م ، آ )خوش کرده اید.داداش مردی برو تو خیابون نظرسنجی کن ببین تمام نظرسنجیها امینی و قهرمانی را شانس رای اول و دوم برای نمایندگی این شهر فرهیخته می دانند

 • اولا اگر این مملکت نهاد نظارتی درست حسابی داشت امسال آقای قهرمانی استاندار نمی شد تا با عوام فریبی خودشو جا کنه . دوماً حالا اگه داشته باشه حتماً یه … زده که رد صلاحیت شده . سوماً اینکه نظرات ما رو آقای مدیر گیلانیان فیلتر میکنهو برای شما اسامی رو کامل نمایش میده خودش … مدیر سایتو نشون میده ، چهارمن آقای<> دفعات رو خوب میدونید شما احتمالا مدیر سایت نیستید که با یه IP دیگه نظر دادید ؟! ، البته همسر ایشان استخدام رسمی شدند صحت این ادعا را از آقای ن.ز ریاست محترم س آ پ گ بپرسد قطعن خواهند گفت ، جواب خانم <> شما احتمالن هیچ کدارم از این افراد را از نزدیک ندید پس چطور است که احساس خرد و دانایی میکنید ، راستی یه نکته جالب آقای استاندار اسبق محترم با آمادگی کامل می خواستند وارد انتخابات شوند گواه این گفتار فیلم تبلیغاتی ۲۸۰ میلیون تومانی ایشان بود که فعلن بایگانی شده البته اگه نیاز بود آقای مدیر گیلانیان :دی یه فضایی از این میزان فضای لایتناهی هاستشون رو به ما بدن واسه آپلود فیلم متشکریم.

 • آقای جبارکوچکی نژاد ارم ساداتی درسال گذشته طی افاضاتی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت و جملات تهمت آمیز علیه خبرنگاران گیلانی مدعی شده بود که روح الله قهرمانی چابک استاندار گیلان ،اصحاب رسانه این استان را تهدید و تطمیع کرده ،حال خبردار شدیم این نماینده که مردم از عملکردش راضی نیستند روز جاری با حضور در بین دانش آموزان دبیرستان شهیدرجایی در بلوار رشتیان رشت و از محصیلین درباره جایگاه و وظایف نمایندگان مجلس سوال کرده و در پایان به هر کدام از آنان تعدادی بن خرید یکصدهزار ریالی فروشگاه رفاه اعطاکرده ،حال مشخص میشود چه کسانی درحال تطمیع مردم وتهمت زنی هستند و از سوی دیگر این بن ها را از کجا آورده و هیات نظارت و استانداری چه دارد میکند

 • ((جهت یادآوری سخنان کوچکی نژاد درگفتگو با خانه ملت ))عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه استانداری گیلان با تطمیع و تهدید از انتشار هرگونه مطلبی که خلاف خواسته‌های وی باشد جلوگیری می‌کند، افزود: متاسفانه سیاست سرکوب منتقدان استانداری گیلان به گونه ایست که در استان گیلان بار‌ها جلوی برگزاری تجمعات قانونی مردم و گروه‌های اصولگرا به بهانه‌های مختلف از سوی استانداری گرفته شده و مطبوعات استان نیز با تطمیع و تهدید مجبور به سکوت در برابر اقدامات این شخص شده‌اند.

 • در خلاف واقع بودن مدعی تهدید و تطمیع خبرنگاران از سوی استاندار سابق گیلان همین بس که … همه را به کیش خود پندارد. آخه کمی تفکر کردن بد نیست آقای اصولگرااا ! ……………………………………… تبلیغات برای فردی مثل “ق چ ” باید یا دلی باشد یا پولی تو را که کسی نه می خواهد و نه دوست دارد فکر نکن ” ق چ ” یا ” ن ا ” یا دیگران را هم همینطوره.
  برگرد ارم سادات عزیزم آبروی …………………………….. را بردی

 • دوستان سلام. یکی از زشت ترین کارها تهمت زدن و تخریبه انسان های مومئن هستش. لطفا در انتشار نظراتتون به صداقت و راستی توجه کنید که در روز حساب و کتاب اون دنیا شرمنده بندگان خداوند متعال نشین . من نظرم رو میگم: “ج ک ” انسان مومئن و پر تلاشیه. من بهش افتخار میکنم. یکی از اخلاق های خوبش اینه که چیزی رو واسه خودش نمیخواد. ما نماینده ارزشی و با اخلاق میخوایم. نه نماینه ای که فقط فکر منافع خودش باشه. اگه ایشان خودشو سیصد بار دیگه هم کاندید بکنه ما مردم رشت بهش رای میدیم. یا علی

 • آقا بهرنگ “ک “چیزی را برای خودش نمی خواد تمام فامیل از پسر تا داداشش و زنش و دخترش سال قبل در آموزش و پرورش با مجوزی که از وزیر گرفت و باجناق برادرش (……… استان) و تمام مدیران آموزش . پرورش و صدها مدیر دیگر را با فامیلهاش جایگزین کرده ! کوچکی نژاد چیزی نمی خواست با عامل………..و اسمش در کیفر خواست درج شده اگر برای خودش چیزی میخواست دیگه چه بلایی سر ملت بدبخت در می آورد؟! با لفظ قلم حرف زدن مردم را …….. نیاور

 • کوچکی نژاد گرویی زیاد داشته اصولا در ۴ سال نمایندگیش کلا مشغول گروگرفتن بود از توطئه برای عزل و برکناری مدیران کل و استاندار موفق و بومی تا زور … اعضای فامیل خود و برادرش جابر در ادارات کل استان گیلان اگر این گرویی براش کارساز نشد بقیه را رو می کنه.

 • شما هم جیره خوارید چرا نظرم را منتشر نکردید.

 • شما نظر منتشر کن نیستید کاملا گزینشی اونایی که خودشون رو خراب کردن پخش می کنید . کوچکی نژاد اصلا در حد نمایندگی نبوده نیست . بسیار آدم لابی گر و باند بازیه که دلش به حال هیچ کس نمیسوزه از نزدیک شاهدش بودم لااقل قهرمانی اگه یک کاره بد هم میکنه دو تا خوب هم میکنه آدم دلش نسوزه این آقا مردم رو … فرض کرده.

 • سعی کنید دراظهار نظرها خدارادرنظر بگیرید

 • من به مهندس کوچکی نژاد رای میدهم چون میدانم که ایشان صادقانه فعالیت میکنند.
  در ضمن عضو سایت هواداران مهندس کوچکی نژاد هم هستم.

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی