گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
شهریور ۲۲, ۱۳۹۲ کد خبر : 21405 خبر ها

صفر نعیمی رز :

گزینه غیربومی استانداری گیلان پذیرفتنی نیست

گزینه غیربومی استانداری گیلان پذیرفتنی نیست

گیلانیان : نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گزینه استانداری گیلان فردی غیربومی و تحمیل شده باشد پذیرفتنی نیست.

صفر نعیمی‌رز صبح امروز در جمع روسای اتحادیه‌ها و فعالان صنفی این شهرستان، اظهار کرد: یکی از عوامل اصلی در توسعه هر منطقه داشتن روحیه تعامل و همدلی بین مسئولان و مردم است.

وی، با بیان اینکه اصناف بازوی توانمند در توسعه اقتصادی کشور هستند، افزود: اکنون تعامل و اتحاد بسیار بالایی در بین مسئولان اصناف و مدیران اجرایی آستارا برقرار شده که امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

نماینده مردم آستارا در مجلس، با اشاره به مشکلات ایجاد شده در گمرک این شهرستان در حوزه استفاده مرزنشینان از تسهیلات، تصریح کرد: تفاهمنامه‌ای که بین ایران و کشور مقابل منعقد شده بود تبصره‌ای دارد که هر طرف قرارداد می‌تواند پس از اعلام به صورت یک‌طرفه این تفاهنامه را لغو کند که جمهوری آذربایجان این کار را انجام داد.

وی، با بیان اینکه برای برطرف شدن این مشکل پیشنهادهایی به دولت و دستگاه‌های ذی‌ربط ارائه شده است، خاطرنشان کرد: اقدام‌های اولیه و اساسی برای صدور کارت هوشمند مرزنشینان برای این شهرستان انجام شده تا مرزنشینان بتوانند با استفاده از این کارت‌ها از تسهیلات گذر مرزی استفاده کنند.

نعیمی‌رز، درباره جابه‌جایی استاندار گیلان، تصریح کرد: استاندار گیلان فردی متدین و دلسوز و کارآمد بوده و بنده دست او را می‌بوسم زیرا کارهای بسیار بزرگی برای گیلان انجام داده است.

وی با بیان اینکه موافق ابقای استاندار گیلان هستم، خاطرنشان کرد: اگر در بحث جابه‌جایی استاندار گیلان بخواهند گزینه غیربومی به استان تحمیل کنند آن را محکوم می‌کنم و این امر پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم آستارا متذکر شد: اگر مسئولان ارشد کشور مصلحت را در جابه‌جایی استاندار گیلان می‌دانند باید فردی دلسوزتر و کارآمدتر از استاندار فعلی را برگزینند و در این صورت مشکلی وجود ندارد./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!