گیلانیان
جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ Friday, 7 October , 2022
مارس 20, 2016 کد خبر : 47047 خبر ها

گشایش موقت سه هزار و ۶۰۰ متر از آزادراه رشت – قزوین

گشایش موقت سه هزار و ۶۰۰ متر از آزادراه رشت – قزوین

گیلانیان : سه هزار و ۶۰۰ متر از باند شرقی آزادراه رشت – قزوین در محدوده منجیل، صبح امروز با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استاندار گیلان به صورت موقت گشایش یافت.

سه هزار و ۶۰۰ متر از باند شرقی آزادراه رشت – قزوین در محدوده منجیل شهرستان رودبار، به منظور کاهش بار ترافیکی این مسیر در ایام تعطیلات نوروزی، با حضور دکتر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و دکتر نجفی استاندار گیلان به صورت موقت گشایش یافت.

برای اجرای این طرح تا کنون ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شد.

استاندار گیلان در گفتگو با خبرنگاران ضمن قدردانی از تلاشهای دست اندرکاران این پروژه بویژه از توجه دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور به پروژه های در دست اجرای استان علی الخصوص باقیمانده آزادراه با اشاره به اینکه امروز شاهد بازگشایی موقت ۳ هزار و ششصد متر دیگر از مسیر یازده کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت – قزوین هستیم افزود: احداث ۸ کیلومتر باقیمانده نیز در برنامه ی دولت وجود دارد که در حدود ۸۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

دکتر نجفی خواستار جدیت  پیمانکاران در تکمیل باند غربی این پروژه شد و خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد بازگشایی  و بهره برداری کامل این مسیر باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استاندار گیلان همچنین صبح امروز، از ریل گذاری راه آهن رشت – قزوین در مسیر ایستگاه فلکده رشت بازدید کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی