گیلانیان
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ Monday, 21 September , 2020
جولای 29, 2020 کد خبر : 79310 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار رشت :

گلایه مردم از نبود آب شرب سالم و ضعف برق در روستاهای شهرستان رشت

گلایه مردم از نبود آب شرب سالم و ضعف برق در روستاهای شهرستان رشت

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به گلایه روستاییان بخش های مختلف این شهرستان از نبود آب شرب سالم و ضعف برق، گفت: در قبال مردم مسئولین هستیم و باید پاسخگو باشیم.

علی فتح اللهی چهارشنبه در جلسه شورای اداری بخش سنگر با بیان اینکه باید از فرصت مغتنم خدمت گذاری به مردم نهایت استفاده را ببریم، اظهار کرد: همه در برابر مردم مسئول هستیم و باید پاسخگو باشیم.

وی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل استفاده از گروه‌های جهادی و قانونمند، گفت: دستگاه‌ها در چارچوب‌های اعلام شده موظف هستند به مردم خدمت کرده و تحقق مطالبات آنها را در اولویت قرار دهند.

فتح الهی با بیان اینکه در بخش سنگر شش پل توسط راه شهرسازی در حال پیگیری است که باید نسبت به کد دار کردن آنها اقدام کنیم، تأکید کرد: اجرای پروژه کمربندی شهر سنگر نیز ضروری است که نیازمند برگزاری یک نشست تخصصی در راستای رفع اشکال آن است.

فرماندار رشت با اشاره به گلایه و عدم رضایت مردم روستاها و بخش‌های شهرستان نسبت به نداشتن آب شرب بهداشتی و ضعف برق، افزود: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی نمایندگان ٣٠٠ کیلومتر کابل خود نگهدار وارد شهرستان شده و برای بخش سنگر نیز در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه اثرات داشتن سد سنگر باید برای مردم قابل لمس باشد، گفت: از برکات این اتفاق اولین کسانی که از این بهره مند می‌شوند مردم سنگر هستند.

فتح اللهی به موضوع سوخت ادوات کشاورزی نیز اشاره و تصریح کرد: متقاضیان باید از طریق سامانه ثبت نام کنند و در این زمینه نیز مراکز ترویج و دهیاران باید اهتمام ویژه ای داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “