گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
جولای 4, 2013 کد خبر : 20072 خبر ها

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری گیلان‎:

گیلان آماده برگزاری اجلاس سراسری نماز است

گیلان آماده برگزاری اجلاس سراسری نماز است

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری گیلان با بیان اینکه استان گیلان آمادگی برگزاری اجلاس سراسری نماز را دارد گفت: برگزاری اجلاس نماز به میزبانی استان گیلان با توجه به امکانات این استان امکانپذیر است.

صفرعلی کریمی پیش از ظهر امروز در جلسه هم اندیشی ترویج فرهنگ نماز که در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد، نماز را آرامش بخش دلها بیان کرد و گفت: نماز واژه ای است که به جسم انسان روح معنوی می بخشد.

وی با بیان اینکه تمام کارهای روزمره ما روح مادی دارد و آنچه که بیش از همه به جسم ما صیقل می بخشد، نماز است افزود: مهم ترین سنجش ارزیابی فعالیت دستگاههای اجرایی در زمینه نماز برگزاری برنامه های آموزشی و قرائت نماز است.

کریمی تصریح کرد: پیاده سازی اهداف و برنامه های ترویج نماز یکی دیگر از معیارهای سنجش عملکرد دستگاههای اجرایی در زمینه نماز است.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ و آموزش نماز در جامعه یادآور شد: همه فرمانداری ها جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان را به فوریت تشکیل دهند و برنامه های ابلاغ شده از سوی ستاد اقامه برای سال ۹۲ را در شهرستان های مربوط به خود پیاده کنند.

کریمی گفت: بخشداران موظفند در هر روستا ستاد اقامه را با حضور سه نماینده از هیات امنای مسجد، یک نماینده از بسیج و یک نماینده از شورا راه اندازی و تشکیل دهند وظایف را به این افراد واگذار کنند.

وی با اشاره به فعالیت بیش از ۲ هزار دهیار در روستاهای مختلف گیلان گفت: استفاده از این پتانیسل می تواند در ترویح فرهنگ نماز در تمام روستاهای استان تاثیرگذرا باشد.

کریمی با بیان اینکه استان گیلان آمادگی برگزاری اجلاس سراسری نماز را دارد گفت: برگزاری اجلاس نماز به میزبانی استان گیلان با توجه به امکانات این استان امکانپذیر است.

وی با بیان اینکه برای برگزاری نماز همه مسئولان باید اهتمام ویژه داشته باشند گفت: برای میزبانی اجلاس سراسری نماز به میزبانی استان نیاز به باورد و اعتقاد داریم.

کریمی در پایان یادآور شد: وقتی به یاد خدا باشیم ابتدایی ترین کار و سهل ترین کار در کوتاهترین زمان ممکن خواهد شد./ منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

  • برگزاری این اجلاس در گیلان چه فایده ای داره؟. وقتی مسئولین ادارات و سازمونا ، خودشون به نمازهای جماعت بها نمی دن و کسی اونا را هرگز توی نماز جماعت اداره شون نمی بینه و به بهانه های مختلف در می رن ، این اجلاس پرخرج هیچ فایده ای نداره.
    می گین نه ، برین توی ادارات مختلف با چشم خودتون ببینین که چن تا مدیرکل ، رئیس و حتی مدیر رده پایین ، اهل نمازجماعت تو اداره شون هستن؟. عملا هیچ کدوم. پس سعی نکنین خودتون و مردم رو گول بزنین.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی