گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان:

گیلان در امر امنیت گردشگران خارجی پیشتاز است

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان امنیت را مبنای توسعه استان دانست و گفت: خوشبختانه گیلان در امر امنیت گردشگران خارجی پیشتاز بوده و موجبات رضایتمندی گردشگران خارجی را فراهم کرده است.

رضا علیزاده در نشست کمیسیون گردشگری خارجی که با حضور مسئولان سیاسی و امنیتی استان، فرمانداران و مدیران کل برخی دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، با اشاره به اینکه آیین نامه امنیت گردشگران خارجی به دلیل اهمیت مقوله مذکور برای مسئولان گیلان در این استان مصوب شده ، از امنیت گیلان بعنوان مهمترین دلایل حضور گردشگر خارجی در این خطه سرسبز یاد کرد.

وی؛ بر لزوم رعایت مفاد آیین نامه امنیت گردشگران خارجی تاکید و افزود: گردشگران خارجی نقش سفیران فرهنگی را ایفا می کنند؛ لذا فراهم کردن امکان حضور این افراد، تامین امنیت آنان و حضور راهنمایان در کنار گردشگران امری ضروریست.

علیزاده با اشاره به آمار ورود گردشگران به گیلان و روند صعودی آن اضافه کرد: در سال جاری حضور گردشگران خارجی نیز رشد خوبی داشته که این مهم در جریان اقتصاد استان نیز مطلوب ارزیابی می شود.

وی امنیت را مبنای توسعه استان خواند و افزود: خوشبختانه گیلان در این امر پیشتاز بوده و موجبات رضایتمندی گردشگران خارجی را فراهم کرده است.

مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان خواستار فرهنگ سازی در حوزه گردشگری شد و بیان کرد: باید تلاش شود تا گردشگری در سبد مصرفی خانوار قرار گیرد.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار