گیلانیان
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ Wednesday, 29 June , 2022
ژانویه 20, 2022 کد خبر : 82965 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

گیلان در بخش اقتصادی عقب مانده است

گیلان در بخش اقتصادی عقب مانده است

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به عقب ماندگی گیلان در بخش اقتصادی، گفت: باید در بخش تسهیلات و کمک‌های ملی توجه ویژه ای به گیلان شود.

مهرداد گودرزوند چگینی عصر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه این مجموعه یکی از دستگاه‌های اصلی در کشور و استان است، اظهار کرد: فعالیت این اداره کل به طور مستقیم با زندگی مردم گره خورده و عملکرد مدیرکل سابق نشان می‌دهد تلاش وی این مجموعه را به اهداف خود نزدیک کرده است.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به ایجاد نگرش جدید و در دولت سیزدهم، تصریح کرد: دولت پوست اندازی جدیدی کرده و نیروهای استانی را بر اساس تفکر دولت پیاده سازی می‌کند تا به اهداف کلی ترسیم شده برسیم.

وی افزود: مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان فردی خوش فکر، جوان و در بخش تعاملی این مجموعه یعنی بخش کار سابقه خوبی دارد و مورد وثوق نیروهای سازمان است.

گودرزوند چگینی با بیان اینکه مدیرکل جدید تعاون کار و رفاه اجتماعی گیلان در دستگاه‌های اجرایی به عنوان کارشناس خوب شناخته می‌شود، بیان کرد: امیدواریم مدیرکل جدید بتواند مسیر فعلی را با سرعت و قدرت بیشتر ادامه دهد و با حمایت وزارت کار نواقص فعلی جبران شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه گیلان سرسبز است اما در بخش اقتصادی عقب مانده است، ادامه داد: انتظار می‌رود که در بخش تسهیلات و کمک‌های ملی توجه ویژه ای به گیلان شود تا جز ۵ استان اول کشور شویم.

وی با بیان اینکه خدمت در این اداره کل به مسئولیت اجتماعی نیاز دارد، تصریح کرد: پیشرفت و عدم پیشرفت این مجموعه به تلاش تمام کارکنان آن وابسته است تا با همکاری و همفکری مسیر پیشرفت و توسعه خود را در پی گیرند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی