گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آگوست 11, 2015 کد خبر : 39725 خبر ها

استاندار گیلان :

گیلان در زمینه های سرمایه گذاری، جزو ۱۰ استان دارای مزیت است

گیلان در زمینه های سرمایه گذاری، جزو ۱۰ استان دارای مزیت است

گیلانیان : استاندار گیلان گفت : نعمت ها و پتانسیل های خدادادی سرزمین گیلان بی نظیر بوده و گیلان در همه زمینه های اصلی سرمایه گذاری، جزو ۱۰ استان برتر دارای مزیت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان ، محمدعلی نجفی در ستاد تسهیل فرآیندهای کارآفرینی و سرمایه گذاری گیلان افزود : ضرورت دارد مدیران دستگاه های اجرایی بدنبال استفاده از همه فرصت های اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان نظیر حوزه های دانش بنیان، گردشگری فعالیت های دریا محور، تجارت و بازرگانی، ارتقاء بهره وری سیستم های کشاورزی و توسعه صنایع دانش محور و مبتنی بر مزیت های خاص باشند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و توجه دولت در بخش سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و نظارت بر این بخش ادامه داد: مسئله ایجاد اشتغال و رفع بیکاری دغدغه همه مسوولان استان است و در تلاش هستیم تا موانع پیشرفت سرمایه گذاری ها را رفع کنیم و با این حساسیت آینده ای روشن در انتظار استان است.

استاندار گیلان با بیان اینکه از سرمایه گذاری های با استفاده از زمین کم و مبتنی بر آمایش سرزمین حمایت می کنیم، گفت : برغم اینکه آمار و ارقام حاکی از ایجاد اشتغال زودبازده و البته غیرپایدار در ساخت و ساز می باشد ولی شرایط استان به گونه ای نیست که زمین هایی را به طور خاص برای ویلاسازی تعریف کنیم.

در این جلسه مشکلات چند طرح سرمایه گذاری در زمینه های صنعتی، گردشگری و ساخت نیروگاه برق مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای تسریع در عملیات اجرایی آنها اتخاذ شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی