گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
اکتبر 17, 2013 کد خبر : 21987 خبر ها

استاندار گیلان :

گیلان سرزمین فرصت هاست

گیلان سرزمین فرصت هاست

گیلانیان : استاندار گیلان، گیلان را سرزمین فرصت ها توصیف کرد و افزود: استان گیلان از پتانسیل و ظرفیت های فراوان و سرمایه های نهفته ای برخوردار است که باید به منصه ظهور و بروز برسد.

 دکتر محمدعلی نجفی در مراسم تقدیر و معارفه استاندار گیلان تلاش برای ایجاد اشتغال، تولید و تقویت نشاط اجتماعی را از جمله اولویت های کاری خود برشمرد و افزود: حل مشکلات معیشتی مردم، مهار تورم و گرانی، گسترش زیرساخت ها، افزایش تولید و ارتقای تولید سرانه، تزریق منابع مالی لازم برای اجرای طرح ها را از جمله اولویت های مهمی بشمار می رود که باید با تمام توان در جهت تحقق این مهم گام برداریم .

وی دولت تدبیر و امید را دولت راستگویان دانست و افزود: نباید هرگز گزارش دروغ به مردم دهیم بلکه می بایست با شفافیت و صداقت کامل در خدمت مردم باشیم .

استاندار گیلان با اشاره مزیت های استان گیلان در بخش های مختلف تصریح کرد: استان گیلان از قابلیت ها و ظرفیت های فراوانی در بخش های مختلف برخوردار است که باید با بهره گیری از این توانمندی ها در جهت توسعه و شکوفایی استان تلاش کنیم .

دکتر محمد علی نجفی در ادامه سخنان خود اجرای هرچه سریعتر راه آهن قزوین – رشت – آستارا را مهم دانست و اظهار کرد: قرار گرفتن گیلان در جوار کشورهای مشترک المنافع فرصت ممتازی برای استان بشمار می رود که می توان با برقراری ارتباط با بنادر ۵ کشوری که در همسایگی ما قرار دارند در جهت توسعه استان گام برداریم.

وی وجود منطقه آزاد تجاری – صنعتی بندر انزلی را از پتانسیل های دیگر استان عنوان کرد و گفت: باید با برنامه ریزی اصولی از این توانمندی به بهترین شکل ممکن در جهت توسعه استان استفاده کنیم.

استاندار جدید گیلان وجود نیروهای متخصص را نیز از جمله مزیت های مهم استان برشمرد و افزود: ما می توانیم با تلاش و کوشش و برنامه ریزی مناسب ناممکن ها را ممکن و تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم .

وی گیلان را سرزمین فرصت ها توصیف کرد و افزود: استان گیلان از پتانسیل و ظرفیت های فراوان و سرمایه های نهفته ای برخوردار است که باید به منصه ظهور و بروز برسد .

نجفی با اشاره به تخصیص ۳ درصد اعتبار درسالجاری برای گیلان خاطرنشان کرد: مشکلات در گیلان فراوان است که باید با تعامل و همکاری تمامی آنها را برطرف کنیم./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی