گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 30, 2016 کد خبر : 47344 خبر ها

گیلان پنجمین استان پر تردد/ ورود بیش از ۸۷۰ هزار خودرو به استان

گیلان پنجمین استان پر تردد/ ورود بیش از ۸۷۰ هزار خودرو به استان

گیلانیان : مدیرکل حمل و نقل و پایانه های گیلان با بیان اینکه در نوروز امسال گیلان پنجمین استان پرتردد کشور است گفت: بیش از ۸۷۰ هزار خودرو در این ایام وارد استان شده اند.

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، ناصر آل محمدی اعلام کرد: ۸۷۸ هزار و ۳۴۰ خودرو از شش محورد ورودی در ایام نوروز وارد استان شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته هفت درصد کاهش داشته است.

 وی با بیان اینکه حمل و نقل پایانه ها همواره از طریق دوربین های نظارت ترافیک استان را کنترل و رصد می کنند گفت: آزاد راه قزوین- لوشان با ورود ۴۳۲هزار و ۹۰۷ خوردو و محور رامسر – چابکسر با ورود ۲۴۶هزار و ۹۳۸ خودرو بیشترین محورهای ورودی استان را به خود اختصاص داده است.

 آل محمدی افزود: در این مدت ۷۳۹ هزار و ۱۲ خوردرو از استان خارج شده است.

مدیر کل حمل و نقل پایانه های گیلان خاطر نشان کرد: محور لوشان – قزوین ۲۶۷هزارو ۴۳۶ وسیله نقلیه و محور چابکسر- رامسر با خروج ۲۴۱هزار و ۷۰۲وسیله نقلیه به ترتیب بیشترین خروجی را به خود اختصاص داده اند.

 وی تصریح کرد: در این مدت از ۷۴ محور رفت و برگشت گیلان محور آستانه – لاهیجان با تردد ۵۱۳ هزار و ۹۷۵ خوردرو بیشترین تردد را به خود اختصاص داده است.

 آل محمدی اذعان کرد: طبق آمار اعلام شده کشوری، از بیست وپنجم اسفند تا دهم فروردین، استان گیلان پنجمین استان پرتردددر ایام نوروز بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد