گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
آگوست 2, 2012 کد خبر : 11218 خبر ها

معاون استاندار گیلان:

گیلان ۴۰۰۰ پروژه نیمه‌تمام دارد

گیلان ۴۰۰۰ پروژه نیمه‌تمام دارد

گیلانیان : محمد اکبرزاده پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به بودجه ۲۲۲ میلیارد تومانی عمرانی استان در سال جاری اظهار کرد: امسال دولت برای بودجه نظام اولویت‌بندی تعریف کرده است. وی ادامه داد: دولت بهره‌برداری از پروژه‌ها تا خرداد ۹۲ را در اولویت بودجه‌ریزی قرار داده ضمن اینکه دیگر پروژه‌ها را فراموش نکرده است.
اکبرزاده از وجود بالغ بر ۴ هزار پروژه نیمه‌تمام در گیلان خبر داد و افزود: بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان برآورد برنامه‌ای موافقتنامه‌ای پروژه‌های مذکور است.
معاون استاندار گیلان خواستار اولویت‌بندی بودجه‌ریزی استان در شهرستان‌ها و اداره‌های دولتی برای افتتاح پروژه‌ها در هفته دولت و دهه فجر سال جاری شد و ابراز کرد: مردم از مسئولان انتظار دارند و پروژه‌های نیمه‌تمام را از ما نمی‌پذیرند. وی با تاکید بر اینکه پروژه‌های افتتاحی در بودجه سال ۹۱ باید مشخص شوند خاطر نشان کرد: پروژه‌های سفر هیئت دولت به گیلان در اولویت قرار دارند و باید به بهره‌برداری برسند.

اکبرزاده تعهدات خانواده وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، نیرو و جهاد سازندگی در گیلان را سنگین خواند و بیان کرد: دستگاه‌های مذکور باید تکالیف خود برای انجام پروژه‌ها را اولویت‌بندی کرده و به بهره‌برداری برسانند.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی