گیلانیان
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ Saturday, 8 August , 2020
می 17, 2017 کد خبر : 59444 خبر ها

یک میلیون و ۸۸۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

یک میلیون و ۸۸۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

گیلانیان : رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه استان گیلان هستند.

محمد احمدی پور در جمع خبرنگاران، گفت: یک میلیون ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر در گیلان واجد شرایط رای دادن در انتخابات روز جمعه هستند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۶۶ نفر رای اولی می باشند.

وی با بیان اینکه امروز شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات فراهم است، تصریح کرد: یک بخش از روند برگزاری انتخابات، فراهم نمودن امکانات و لوازم آن است که حداقل سه ماه زمان می برد و بخش دیگر آن ایجاد بستر و شرایط برای حضور داوطلبان جهت معرفی خود به مردم و ایجاد فضای مطلوب برای انتخاب نامزدها از سوی مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان خاطرنشان کرد:در استان گیلان همانند سایر استان های کشور شور و نشاط خوبی برای شرکت در انتخابات برقرار است.

وی به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت شرکت در انتخابات اشاره و عنوان کرد:شرکت پرشور در انتخابات از مصادیق و نشانه های قدرت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیاست.

رئیس ستاد انتخابات گیلان حضور مردم در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان تاثیر مستقیم مردم در اداره حکومت قلمداد کرد و آن را حامل دو پیام به این عنوان دانست که اولا ما می خواهیم در تعیین سرنوشت خود اثربخش باشیم و ثانیا می خواهیم در آینده در تصمیم گیری های آن ها نقش آفرینی کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*