گیلانیان
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ Tuesday, 28 January , 2020
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 59444 خبر ها

یک میلیون و ۸۸۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

یک میلیون و ۸۸۹ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند

گیلانیان : رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات از حوزه انتخابیه استان گیلان هستند.

محمد احمدی پور در جمع خبرنگاران، گفت: یک میلیون ۸۸۹ هزار و ۶۵۵ نفر در گیلان واجد شرایط رای دادن در انتخابات روز جمعه هستند که از این تعداد ۴۱ هزار و ۶۶ نفر رای اولی می باشند.

وی با بیان اینکه امروز شرایط مطلوب برای برگزاری انتخابات فراهم است، تصریح کرد: یک بخش از روند برگزاری انتخابات، فراهم نمودن امکانات و لوازم آن است که حداقل سه ماه زمان می برد و بخش دیگر آن ایجاد بستر و شرایط برای حضور داوطلبان جهت معرفی خود به مردم و ایجاد فضای مطلوب برای انتخاب نامزدها از سوی مردم است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان خاطرنشان کرد:در استان گیلان همانند سایر استان های کشور شور و نشاط خوبی برای شرکت در انتخابات برقرار است.

وی به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت شرکت در انتخابات اشاره و عنوان کرد:شرکت پرشور در انتخابات از مصادیق و نشانه های قدرت و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیاست.

رئیس ستاد انتخابات گیلان حضور مردم در عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان تاثیر مستقیم مردم در اداره حکومت قلمداد کرد و آن را حامل دو پیام به این عنوان دانست که اولا ما می خواهیم در تعیین سرنوشت خود اثربخش باشیم و ثانیا می خواهیم در آینده در تصمیم گیری های آن ها نقش آفرینی کنیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

رسانه بایدها و نبایدهای انتخابات را برای مردم تبیین کند

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان :

رسانه بایدها و نبایدهای انتخابات را برای مردم تبیین کند

حوادث امروز از سر بر آوردن یک پدیده‌ یکتا در جهان خبر می‌دهد

پیام رهبر انقلاب به اتحادیه انجمن‌های اسلامی در اروپا؛

حوادث امروز از سر بر آوردن یک پدیده‌ یکتا در جهان خبر می‌دهد

زندگی سردار سلیمانی

ار سلیمانی