گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
جولای 12, 2018 کد خبر : 67787 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان :

۱۰ عرفان کاذب نوظهور در گیلان شناسایی شد

۱۰ عرفان کاذب نوظهور در گیلان شناسایی شد

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: در استان گیلان حدود ۱۰ عرفان‌ کاذب و نوظهور به وجود آمده که مراکز  و افراد آنها رصد و  شناسایی شده‌اند.

آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در اختتامیه جشنواره چادر‌های ‌آسمانی با اشاره به اینکه برگزاری مراسمات فرهنگی مقدماتی برای رسیدن به اهداف انقلاب و نظام است اظهار داشت: دنیای امروز در سایه انقلاب اسلامی به‌درستی دریافته است که معنویت طلبی و معنویت‌خواهی عامل نجات بشریت است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه دنیای مدرنیته امروز مشکلات گسترده‌ای را برای مردم پیش آورده و این مشکلات موجب شده تا طبع بشر به زندگی با اصول گذشته سوق پیدا کند گفت: بشریت به طور ذاتی به معنویت رغبت داشته و امروز بر این باور است که باید معنویت طلبی را گسترش داد.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه دشمنان دریافتند که گرایش بشریت به سمت معنویت برای آنها خطرناک است زیرا این رغبت موجب عدم قبول ظلم و فساد می‌شود و به مقابله با استکبار بر می‌خیزد افزود: بشریت با گرایش به سوی معنویت‌طلبی قدرت‌های سلطه را نگران کرده است.

آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه مقابله به وسیله جنگ سخت، امروز بی‌نتیجه است و دنیای استکبار به این باور رسیده است تصریح کرد: دشمنان امروز به درستی بر این امر واقف‌ هستند و با تشکیل اتاق‌های فکر به این نتیجه رسیدند که باید با روحیه معنویت با جنگ نرم مقابله کنند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه دنیای سلطه به ایجاد عرفان‌های نو ظهور اقدام کرده است گفت: در استان گیلان حدود ۱۰ عرفان‌ کاذب و نو ظهور به وجود آمده که مراکز و افراد آنها رصد و شناسایی شده‌ و گاه علما از قم برای هدایت و صحبت‌ با آنها به گیلان آمده‌اند.

وی با بیان اینکه عرفان‌های نو ظهر از دل مسیحیت، یهودیت، درآوریش و قدرت‌های سلطه ایجاد شده و از سوی دنیای استکبار حمایت می‌شود افزود: دشمنان با هدف ضربه زدن به دین اسلام از این عرفان‌های کاذب حمایت می‌کنند و در تلاش هستند تا خلاء‌های به وجود آمده‌ای که در زندگی بشریت به وجود آمده را با آنها پر کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند فرهنگ الهی انقلاب اسلامی خلاء ایجاد شده در بشریت را پر نکند و این عرفان‌ها جایگزین آن شوند تصریح کرد: قلب‌های بشریت امروز تشنه مفاهیم ناب الهی دین اسلام است و دشمنان به درستی به آن واقف هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه خلاء معنویت در زندگی بشریت به درستی با فرهنگ معنویت پر می‌شود و دنیای استکبار به درستی به این امر واقف است تاکید کرد: ریشه پیدایش رژیم صهونیستی از آل سعود و سودی‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه به همین دلیل است که روابط صیهونیستی با سعودی‌ها روابطی صمیمی بوده و این رژیم غاصب از سوی سعودی‌ها حمایت می‌شود افزود: امروز بشریت تشنه معنویت بوده و برای تمامی زوایای زندگی بشر سخن‌های برهان و منطقی دارد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه دین و معنویت دنیا و آخرت بشر را تضمین می‌کند و عواطف انسانی در معنویت بارور می‌شود گفت: دنیای امروز تشنه فرهنگ جوامعی چون ایران اسلامی است تا برای روان‌درمانی و سلامت اجتماعی از این فرهنگ ناب بهره‌مند شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور :

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند