گیلانیان
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ Sunday, 17 February , 2019
خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 67423 خبر ها

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان :

۱۲۰۰۰ گیلانی متقاضی دریافت تسهیلات اشتغالزایی هستند

۱۲۰۰۰ گیلانی متقاضی دریافت تسهیلات اشتغالزایی هستند

گیلانیان : مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان گفت: تاکنون ۱۲ هزار و ۶۰۸ متقاضی گیلانی به منظور دریافت تسهیلات اشتغالزایی در سامانه کارا ثبت‌نام کردند.

محمود ایزد‌دوست عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان گیلان ویژه تسهیلات اشتغالزایی بخش روستایی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۲ هزار و ۶۰۸ متقاضی گیلانی در سامانه کارا ثبت‌نام کرده‌اند اظهار داشت: روند ثبت‌نام متقاضی دریافت تسهیلات در سامانه مذکور ادامه دارد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه هزار و ۵۹۸ ثبت‌نام در این سامانه مختص تسهیلات اشتغال فراگیر است خاطرنشان کرد: ۱۱ هزار و ۱۰ مورد از مجموع ثبت‌نام‌های انجام شده سامانه کارا در استان گیلان مربوط به بخش تسهیلات روستایی و عشایری است.

ایزددوست با تاکید بر اینکه تاکنون از میزان ثبت‌نام‌های مذکور ۶۱۸ پرونده پس از بررسی در کمیته‌های شهرستانی مختومه شده است خاطرنشان کرد: ۴ هزار و ۵۱ پرونده نیز در در دست متقاضی باقی مانده و روند ثبت‌نام کامل نشده است.

وی با اشاره به اینکه هزار و ۱۰ پرونده از میزان موارد ثبت نام شده توسط کمیته‌های شهرستانی و ۲۲۲ پرونده در کمیته استانی به بانک‌های عامل معرفی شده است تصریح کرد: ۴۰ درصد تعهدات استانی گیلان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی به بانک‌ها معرفی شده است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان افزود: ۳۱ میلیارد و ۵۴۳ میلیون تومان در کمیته فنی شهرستان‌ها به بانک‌های عامل معرفی شده است تصریح کرد: ۹۲ میلیارد و ۹۱۵ میلیون تومان در کمیته فنی استان تصویب و به بانک‌های عامل معرفی شده‌ است.

ایزد‌دوست با بیان اینکه هزار ۵۹۸ نفر متقاضی در بخش دریافت تسهیلات اشتغال فراگیر در استان گیلان ثبت‌نام کردند گفت: ۴۲۴ طرح از این میزان در مرحله نخست و ثبت‌نامه اولیه متقاضی باقی مانده و ۶۴ طرح در بررسی اولیه مختومه شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی :

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان خبر داد :

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان