گیلانیان
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ Sunday, 24 May , 2020
مارس 28, 2020 کد خبر : 77833 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس استان گیلان:

۱۲۰ نیروی متخصص پاسدار در بیمارستان‌های استان خدمات‌رسانی می‌کنند

۱۲۰ نیروی متخصص پاسدار در بیمارستان‌های استان خدمات‌رسانی می‌کنند

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: در این ایام بالغ بر ۱۲۰ نیروی متخصص پاسدار به بیمارستان‌های دولتی و خصوصی گیلان فرستاده شد.

سردار محمد عبدالله‌پور امروز در حاشیه بازدید از مراکز درمانی سپاه گیلان در رشت اظهار داشت: فعالیت درمانگاه‌ها و مراکز درمانی سپاه استان گیلان در طول یک ماه اخیر به‌صورت شبانه‌روزی بوده است و تقریباً ۳۸ هزار نفر از مردم در سطح استان گیلان برای دریافت خدمات درمانی به این درمانگاه‌ها مراجعه کردند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به نقش تاثیرگذار فعالیت شبانه‌روزی درمانگاه‌های سپاه گیلان در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: در حال حاضر ۸ درمانگاه فعال داریم که درمانگاه امام سجاد(ع) در مرکز استان گیلان جزو بزرگ‌ترین آنها است.

سردار عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: این درمانگاه‌ها برای کنترل افراد مشکوک به کرونا آماده خدمات‌دهی به بیماران است و فعالیت شبانه‌روزی آن‌ها در کاهش ورود افراد مراجعه‌کننده به بیمارستان‌ها به‌ویژه افرادی که نیاز به بستری شدن و مراجعه به بیمارستان ندارند موثر بوده است.

وی با اشاره به تجهیز بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در محوطه بیمارستان رازی رشت تصریح کرد: تعدادی از پزشکان متخصص، پزشک‌یاران و پرستاران از استان تهران توسط بهداری سپاه به گیلان اعزام شدند و هم‌اکنون در بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های سراسر استان مشغول فعالیت و خدمات‌‌‌دهی هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه تعدادی از کادر درمان و نیروهای کمکی سپاه استان برای کمک و خدمات‌دهی به بیماران به بیمارستان‌های دولتی و خصوصی فرستاده شدند عنوان کرد: در این ایام بالغ بر ۱۲۰ نیروی متخصص را به بیمارستان‌های دولتی و خصوصی فرستادیم.

سردار عبدالله‌پور افزود: تعداد زیادی از نیروهای لشکر عملیاتی ۱۶ سپاه قدس گیلان و سپاه نواحی نیز به درخواست رؤسای بیمارستان‌ها در بیمارستان‌های رازی، رسول اکرم(ص) رشت، بیمارستان پیروز و میلاد لاهیجان و مراکز درمانی تالش، لنگرود، شهید امینی رودسر و انزلی مشغول درمان و خدمت به بیماران کرونایی هستند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان