گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
می 19, 2014 کد خبر : 27172 خبر ها

با حضور استاندار گیلان :

۱۵۴ پروژه مخابراتی گیلان به بهره‌برداری رسید

۱۵۴ پروژه مخابراتی گیلان به بهره‌برداری رسید

گیلانیان : با حضور استاندار گیلان ۱۵۴ پرو‍‍ژه مخابراتی در سراسر استان با ۳۹۱ میلیارد و ۷۲۴ میلیون ریال سرمایه‌گذاری در هفته ارتباطات به بهره‌برداری رسید.

محمدعلی نجفی عصر امروز در افتتاح پروژه‌های مخابراتی گیلان در هفته ارتباطات، با بیان اینکه درعصر حاضر تحولات شگرف فناوری ارتباطات و اطلاعات موجب شد تا از ثانیه‌ها و لحظات بهره‌مند شویم، اظهار کرد: انسان موجودی اجتماعی و داشتن ارتباطات با دیگران جز اصول اولیه انسانی به شمار می‌رود که در عصر حاضر با استفاده از تکنولوژی این مهم اهمیت بیشتری یافته است.

وی با بیان اینکه عصر حاضر عصر ارتباطات، مخابرات و اطلاعات است، افزود: در عصر ارتباطات و تکنولوژی هستیم و امروزه هر ملتی که از تکنولوژی و ارتباطات شبکه‌ای قوی‌تری برخوردار باشد در دنیا قدرتمندتر است و این امر نشان دهنده این است که ایران باید حضور قدرتمندتری در این زمینه داشته باشد.

استاندار گیلان با بیان اینکه در بخش ارتباطات، ارتباطی قوی‌تر است که هوشمندانه و آگاهانه باشد، گفت: سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای توسعه تحقیقات علمی باید همراه با توسعه اطلاعات و ارتباطات صورت پذیرد.

نجفی برضرورت توسعه دولت الکترونیک تأکید کرد و افزود: کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از اتلاف وقت مردم از جمله مزایای توسعه و دولت الکترونیک به شمار می‌رود که باید با تمام توان برای تحقق این مهم تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: باید فضایی را ایجاد کنیم تا زمینه حضور فعال تمامی نخبگان، اقشار مختلف مردم و تمامی کسانی که در ارتباطات جهانی و بخش‌های علمی و فناوری باید حضور داشته باشند را فراهم کنیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه توسعه سرمایه پایدار در بخش خصوصی است، تصریح کرد: حضور پررنگ بخش خصوصی در بخش‌های مختلف اجرایی و پروژه‌های عمرانی از جمله اولویت‌های استان به شمار می‌رود.

نجفی با بیان اینکه مخابرات در عصر حاضر نماد ارتباطات است، افزود: در دهه اخیر رشد سریع ارتباطات و فناوری اطلاعات تاثیر شگرفی در جامعه بشری داشته است و پیشرفت بسیاری از کشورها بدلیل استفاده خردمندانه و هوشمندانه از این فناوری است.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: درعصر حاضر تحولات شگرف فناوری ارتباطات و اطلاعات موجب شده تا از ثانیه‌ها و لحظات بهره‌مند شویم.

با بهره‌برداری از مرکز عملیات کنترل شبکه ( N.O.C )به منظور تسریع در برقراری ارتباط و رفع خرابی‌ها و فروشگاه عرضه محصولات و سرویس‌های مخابراتی با حضور استاندار گیلان و معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات کشور و جمعی از مدیران ۱۵۴پرو‍‍ژه مخابراتی در سراسر استان با ۳۹۱میلیارد و۷۲۴میلیون ریال سرمایه گذاری به بهره‌برداری رسید ./منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی