گیلانیان
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ Sunday, 17 February , 2019
فروردین ۱۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 58131 خبر ها

۱۵۹ عملیات در طرح ملی نوروزی امداد و نجات در استان گیلان انجام شد

۱۵۹ عملیات در طرح ملی نوروزی امداد و نجات در استان گیلان انجام شد

گیلانیان : مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ تعداد ۱۵۹ عملیات انجام شد و ۲۱۴ نفر از مصدومان توسط جمعیت هلال احمر گیلان امدادرسانی شدند.

مهدی ولی‌پور اظهار داشت: در طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ تعداد ۱۵۹ عملیات انجام شد که ۷۱ عملیات آن جاده‌ای و ۷۴ مراجعه حضوری بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در این مدت از ۴۶۴ نفر حادثه دیده تعداد ۱۳۶ نفر به‌صورت سرپایی درمان شدند و ۷۸ نفر به مراکز درمانی استان گیلان انتقال یافتند که در مجموع ۲۱۴ نفر از مصدومان توسط جمعیت هلال احمر گیلان امدادرسانی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۸ نفر فوتی در این بازه زمانی داشتیم افزود: ۹۴ نفر توسط جمعیت هلال احمر گیلان اسکان اضطراری داده شدند و ۱۵۷ تیم امدادی و ۱۱۶ خودرو در عملیات‌های جمعیت هلال احمر گیلان مشارکت داشتند و ۴۸۳ نفر نیروی امدادی به خدمات رسانی در این عملیات‌ها پرداختند.

ولی‌پور با بیان اینکه در طرح ملی ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر گیلان افزون بر ۲۱ هزار و ۸۴۲ نفر به ایستگاه‌های سلامت مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شدند گفت: بیش از ۸ هزار و ۴۲۶ نفر در خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر حضور یافتند و از حال و هوای معنوی آن بهره بردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان عنوان کرد: افزون بر ۱۵ هزار و ۶۲۱ کودک در فضای دوستدار کودک هلال احمر استان گیلان که در طرح ایمنی و سلامت شهرها تدارک دیده شده است حضور یافته و از فضای شاد و آموزشی این چادرها بهره گرفتند.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از طرح “به‌رفت” و طرح “پیمان” و “همتایان” و طرح ” سحاب” گفت: افزون بر ۳۶ هزار و ۳۸۰ نفر در طرح به‌رفت که با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی شکل یافته است، شرکت کرده و به این طرح پیوستند و تعداد ۹۱ هزار ۷۵۰ خودرو تحت پوشش طرح ایمنی و سلامت هلال احمر گیلان قرار گرفتند.

ولی‌پور با بیان اینکه در این مدت ۲۷۵ هزار و ۱۸۰ بسته آموزشی و فرهنگی شامل لوح فشرده و بروشور آموزشی و نقشه در اختیار مسافران قرار گرفت اظهار داشت: هزار و ۹۵۷ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان در این آموزش‌ها مشارکت کردند./ منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

رییس پارک علم و فناوری گیلان :

از ابتدای امسال تا کنون ۶۰ اختراع در گیلان ثبت شد

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

سرپرست معاونت اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی :

بدهی۱۸۰هزار میلیاردی دولت به تامین اجتماعی

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

مدیر عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان خبر داد :

افزایش ۱۰ برابری طول خطوط ۲۳۰ کیلوولت

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان :

آغاز توزیع بذرگواهی شده ۳ رقم بومی برنج در گیلان