تبلیغ
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ Thursday, 18 October , 2018
فروردین ۱۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 58131 خبر ها

۱۵۹ عملیات در طرح ملی نوروزی امداد و نجات در استان گیلان انجام شد

۱۵۹ عملیات در طرح ملی نوروزی امداد و نجات در استان گیلان انجام شد

گیلانیان : مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ تعداد ۱۵۹ عملیات انجام شد و ۲۱۴ نفر از مصدومان توسط جمعیت هلال احمر گیلان امدادرسانی شدند.

مهدی ولی‌پور اظهار داشت: در طرح ملی امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ تعداد ۱۵۹ عملیات انجام شد که ۷۱ عملیات آن جاده‌ای و ۷۴ مراجعه حضوری بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در این مدت از ۴۶۴ نفر حادثه دیده تعداد ۱۳۶ نفر به‌صورت سرپایی درمان شدند و ۷۸ نفر به مراکز درمانی استان گیلان انتقال یافتند که در مجموع ۲۱۴ نفر از مصدومان توسط جمعیت هلال احمر گیلان امدادرسانی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۸ نفر فوتی در این بازه زمانی داشتیم افزود: ۹۴ نفر توسط جمعیت هلال احمر گیلان اسکان اضطراری داده شدند و ۱۵۷ تیم امدادی و ۱۱۶ خودرو در عملیات‌های جمعیت هلال احمر گیلان مشارکت داشتند و ۴۸۳ نفر نیروی امدادی به خدمات رسانی در این عملیات‌ها پرداختند.

ولی‌پور با بیان اینکه در طرح ملی ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر گیلان افزون بر ۲۱ هزار و ۸۴۲ نفر به ایستگاه‌های سلامت مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شدند گفت: بیش از ۸ هزار و ۴۲۶ نفر در خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر حضور یافتند و از حال و هوای معنوی آن بهره بردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان عنوان کرد: افزون بر ۱۵ هزار و ۶۲۱ کودک در فضای دوستدار کودک هلال احمر استان گیلان که در طرح ایمنی و سلامت شهرها تدارک دیده شده است حضور یافته و از فضای شاد و آموزشی این چادرها بهره گرفتند.

وی با اشاره به استقبال خوب مردم از طرح “به‌رفت” و طرح “پیمان” و “همتایان” و طرح ” سحاب” گفت: افزون بر ۳۶ هزار و ۳۸۰ نفر در طرح به‌رفت که با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی شکل یافته است، شرکت کرده و به این طرح پیوستند و تعداد ۹۱ هزار ۷۵۰ خودرو تحت پوشش طرح ایمنی و سلامت هلال احمر گیلان قرار گرفتند.

ولی‌پور با بیان اینکه در این مدت ۲۷۵ هزار و ۱۸۰ بسته آموزشی و فرهنگی شامل لوح فشرده و بروشور آموزشی و نقشه در اختیار مسافران قرار گرفت اظهار داشت: هزار و ۹۵۷ نفر از جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان در این آموزش‌ها مشارکت کردند./ منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

فرمانده پلیس راه گیلان :

محور رودبار منجیل چالش ترافیکی گیلان

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد

سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت؛

ظریف تضمینی برای حل مشکلات با FATF نداد

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق

مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان:

بارگیری بیش از ۷۰ درصدی پستهای انتقال برق