گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
سپتامبر 11, 2014 کد خبر : 29716 خبر ها

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:

۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار به سلامت و درمان کشور اختصاص یافت

۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار به سلامت و درمان کشور اختصاص یافت

گیلانیان : نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، تامین اعتبار سلامت و درمان مردم را ۱۸ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبار در اختیار وزارت و بهداشت قرار گرفته است.

ناصر عاشوری ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور دهیاران در این شهر  به منظور اهمیت سرشماری کشاورزی برگزار شد، اظهار کرد: دهیاران نمایندگان وزارت کشور و دولت در روستاها هستند و جایگاه آن‌ها خطیر است زیرا هم مجری و هم اثرگذار فرهنگی در بین مردم و حوزه ماموریت خود هستند.

وی با بیان اینکه برای برنامه‌ریزی کلان کشور آمار دقیق نیاز است، افزود: اگر اعداد در سرشماری کشاورزی اشتباه شود با مشکل مواجه می‌شویم زیرا دولت براساس این آمارها برنامه‌ریزی انجام می‌دهد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیاز به آمار جمعیتی  را در مقوله درمان و تغذیه بسیار ضروری دانست و گفت: اگر این آمار درست نباشد این دو مقوله اثر گذار دچار مشکل می‌شود.

عاشوری، تامین اعتبار سلامت و درمان مردم را ۱۸ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این اعتبار در اختیار وزارت و بهداشت قرار گرفته است، در خصوص تامین گندم تاکنون ۷ میلیارد تن خرید انجام شد که طبق محاسبات نیاز به پنج هزار تن گندم وارداتی داریم و اینها نیاز به آمار دقیق دارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دهیاران باید پروژه‌های مهم و بزرگ را از مسئولان طلب کنند، خاطرنشان کرد: دهیاران زمین‌های ورزشی روستاها را حفظ کنندو برای زمین ورزشی روستای خود سند بگیرید زیرا در آینده نمی‌توانید زمین ورزشی خریداری کنید.

عاشوری از دهیاران خواست در زمینه محیط زیست کم رنگ عمل نکنند و افزود: دهیاری موفق است که در طول مسئولیت به دادگاه نرود و عدالت محور باشد زیرا مردم این‌ها را الگو قرار می‌دهند، روسای اداره‌ها باید با دهیاران همکاری لازم را داشته باشند. /منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی