چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ Wednesday, 18 July , 2018
خرداد ۲۹, ۱۳۹۷ کد خبر : 67496 خبر ها

فرماندار رشت :

۲۰۰۰ فرصت شغلی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود

۲۰۰۰ فرصت شغلی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: با اجرای طرح تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی هزار و ۹۵۳ فرصت شغلی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود.

سیدمحمد احمدی عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: اقدامات در راستای تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال‌ پایدار روستایی باید با سرعت بیشتری در شهرستان رشت دنبال شود.

فرماندار رشت با بیان اینکه با کم‌کاری و عدم مدیریت صحیح نباید مردم را نسبت به عملکرد مدیران ناامید کرد ابراز داشت: تمامی درخواست‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در رشت براساس قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در شهرستان انجام شده است.

احمدی با تاکید بر اینکه در سیستم مدیریتی شهرستان رشت به عملکرد و گزینش مدیران توجه‌ ویژه‌ای می‌شود افزود: هزار و ۹۵۳ فرصت شغلی با اجرای طرح تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی در شهرستان رشت ایجاد می‌شود و رشت توانمندی بیشتری در این حوزه دارد.

وی با اشاره به اینکه مدیران جذب مزیت‌ها و مطالبات حوزه مدیریت خود را با جدیت دنبال می‌کنند و در راستای رفع ایرادات طرح‌های اشتغالزایی در شهرستان باید با همان روحیه اقدام کنند گفت: عدم حل موانع و مشکلات طرح‌های اشتغال‌زایی از سوی مدیران شهرستان رشت قابل پذیرش نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با بیان اینکه رشت می‌تواند در جذب اعتبارات اشتغالزایی رتبه بهتری را نسبت به وضعیت موجود کسب کند افزود: جذب ۲۸ درصد سهمیه جهادکشاورزی در حوزه اشتغال روستایی قابل قبول نیست چون حوزه فعالیت جهاد کشاورزی در روستا است.

احمدی با تاکید بر اینکه بهزیستی و کمیته امداد می‌توانند به طور اثرگذار در طرح‌های اشتغالزایی به شهرستان رشت کمک‌ کنند خاطرنشان کرد: مدیران شهرستان رشت نباید یکدیگر را در بروز موانع و مشکلات موجود در طرح‌ها مقصر جلوه دهند و خود باید در راستای حل مشکلات اقدام کنند.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه حوزه بوم‌گردی در شهرستان رشت نیازمند توجه بیشتر است و یک ماه تا پایان اجرای طرح اشتغالزایی در شهرستان رشت باقی مانده است تصریح کرد: میزان جذب اعتبارات حوزه شیلات در طرح‌های اشتغالزایی شهرستان رشت قابل قبول نیست.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش